رفتن به بالا
  • Thursday - 18 February 2016 - 09:50
  • کد خبر : ۳۴۱۱۲
Amid-khatibi-bardsiriau-4 (1)

لینک کوتاه:

کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» توسط استاد دانشگاه آزاد بردسیر منتشر شد

کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» کوشیده است تا با رفع خلاء موجود، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مرتبط را در اختیار دانشجویان رشته های گروه فنی و مهندسی، مدیریت و دیگر علاقمندان قرار دهد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز؛ عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از انتشار کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» خبرداد و گفت: کتاب « مقدمه‌ای بر رایانش ابری» حاصل تلاشی مجدانه به منظور تدوین و تالیف دانسته‌ها و تجربیات نگارندگان در راستای بهبود و گسترش علوم جدید حوزه فن‌آوری اطلاعات در ایران است.

دکتر عمید خطیبی، این کتاب را مورد نیاز دانشجویان مهندسی کامپیوتر و فن‌آوری اطلاعات دانست و افزود: کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» کوشیده است تا با رفع خلاء موجود، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مرتبط را در اختیار دانشجویان رشته های گروه فنی و مهندسی، مدیریت و دیگر علاقمندان قرار دهد.

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر افزود: روند توسعه سیستم‌های کامپیوتری طی سالیان اخیر با تغییرات اساسی همراه بوده که متاسفانه با آنچه در اختیار خوانندگان و دانشجویان گرامی قرار می گیرد، تفاوت‌های بنیادی دارد.

خطیبی، از همکاری ماریه بازایی درانتشار این کتاب قدردانی کرد و گفت: کتاب « مقدمه‌ای بر رایانش ابری» به تیراژ ۱۰۰۰نسخه و در ۳۲۸ صفحه در دسترس علاقمندان قرار دارد. 

از اين پژوهشگر و استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر که از سوی انجمن بانکداری مجازی به عنوان سردبیر مجله تخصصی Modern Bankingانتخاب شده، تاکنون بالغ بر۵۰ مقاله درکنفرانس های ملی، بین المللی و ژورنال‌های داخلی و خارجی به چاپ رسیده است. داوری چندين ژورنال بين‌المللی و تالیف یک عنوان کتاب دیگر با موضوع «تجزیه و تحلیل کدهای مخرب» از دیگر فعالیت های این محقق و پژوهشگر است؛ دکتر عمید خطيبي همچنین موفق به کسب استاد نمونه دانشگاه در سال ۱۳۹۲ و کسب پژوهشگر برتر دانشگاه در سال ۱۳۹۳ شده است.

Desktop1

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه