رفتن به بالا
  • Tuesday - 9 February 2016 - 13:01
  • کد خبر : ۳۳۸۷۹
44444

لینک کوتاه:

آقایان مسئول فرهنگی! مورد هدف جنگ نرم قرار نگیرید

سوال اینجاست چرا قرآن و برنامه های مذهبی در جامعه ما به انزوا کشیده شده و مسئولین نیز نسبت به این امر بی توجه شده اند اما برنامه ای شاد همراه با رقص به بهانه جشن پیروزی انقلاب مورد توجه جدی قرار گرفته است؟؟؟…

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ؛

یادداشت ها و گلایه های تامل برانگیز یک شهروند بردسیری، درخصوص همزمان شدن برنامه مذهبی شبی با قرآن و مراسم جشنی که همراه بود با رقص، بدین شرح است:

شب گذشته برنامه مذهبی شبی با قرآن در صحن امامزاده سید محمد (ع) برگزار گردید و قاری بین المللی قرآن نیز دعوت شده بود، جمعیت بسیار کمی از این برنامه استقبال کردند، همزمان در سالن مولای متقیان، جشن انقلاب با رقص و آهنگ های قابل تامل برگزار و جمعیت زیادی شرکت داشتند و مخاطب اصلی این برنامه جوانان بودند و مسئولین نیز شرکت خوبی داشتند.

سوال اینجاست چرا قرآن و برنامه های مذهبی در جامعه ما به انزوا کشیده شده و مسئولین نیز نسبت به این امر بی توجه شده اند اما برنامه ای شاد همراه با رقص، به بهانه جشن پیروزی انقلاب مورد توجه جدی قرار گرفته است؟؟؟

مگرنه این است، که برای همین انقلاب و به دست آوردن این امنیت، خون های زیادی دادیم و افراد زیادی خون دل خوردند و شکنجه ها شدند؟؟؟

مگرنه این است، که برای همین انقلاب و امنیت، به مقدسات توهین و جسارت های زیادی از طرف دشمن شد؟؟؟

مگرنه این است، که برای همین انقلاب، پدران و مادران زیادی از فرزندان جوان و نوجوان خود گذشتند؟؟؟

مگرنه این است، فرزندان زیادی بخاطر همین انقلاب، بی پدر و مادر شدند؟؟؟

چرا به بهانه همان انقلاب که با خون هزاران هزار جوانی که حق زندگی داشتند، اکنون خود را شرمنده خونشان می کنیم و بعد در تمام برنامه ها، نوشته ها، سخنرانی ها، تریبون های مختلف می گوییم شهدا شرمنده ایم…

پس کی میخواهیم از شرمندگی شهدا دربیاییم!!!

پس تا کی میخواهیم به بهانه اینکه جوانان نیاز به شادی دارند، نیاز به تفریح دارند، ادامه دهنده راه دشمن باشیم و کمک کننده به دشمن در گسترش جنگ نرم، از آنطرف بیاییم مصادیق جنگ نرم را برشمریم و افسوس بخوریم و کاسه چه کنم چه کنم دست بگیریم؟؟؟

آیا تفریحات و شادی های ما با رقص و پایکوبی به بهانه انقلاب باید باشد و اینجور ادامه دهنده راه شهدا باشیم؟؟؟

مسئولین محترم شهرستان، بهوش باشید که جنگ نرم، اول مسئولین فرهنگی را هدف قرار ندهد!!!

مسئولین محترم شهرستان کاش می شد برنامه زیبای قرآنی را با مراسم جشن یکی می کردید و بجای آهنگ های مبتذل شیطانی، آوای دلنشین قرآن طنین انداز می شد…

مسئولین شهرستان کاش بجای شرکت در مراسم جشنی که بارقص همراه بود ،فرهنگ قرآنی را گسترش می دادیم وقدمی در راستای مقابله با جنگ نرم برمیداشتیم  که بعد شرمنده امام و شهدا نشویم

به سادگی نمی توان گفت نسل جوان ما دین گریز و احیاناً دین ستیز هستند. اینان نسبت به واقعیات موجود جامعه، دیدگاه های متفاوتی دارند و چه بسا در بخشی از آن ها، دیدگاه ها و نارضایتی ها وارد باشد واین را با رقص و پایکوبی راضی نمی کنند!!!

لذا کارآمدی برخی از مدیران را می طلبد چرا که در برخورد با تعدادی از همین جوانان و گفتگو با آنان تصریح می کنند که اشکالات آنان نه به اصل دین، بلکه به مدیران و کارگزاران برمی گردد.

پس تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل….

برنامه شب گذشته قرآنی واین جشن همراه با رقص ،تاسف بسیاری به جای گذاشت ..به امید کمی تامل…

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه