رفتن به بالا
  • Monday - 14 March 2016 - 08:47
  • کد خبر : ۳۴۸۳۱
2845_875

لینک کوتاه:
این محصول تا 80 درصد صرفه جویی دارد

آب سردکن نی دار در ایران تولید شد!

اختراع و تولید ” آب سرد کن نی دار” که برای اولین بار در جهان است و به تولید انبوه رسیده است توانسته استفاده از لیوان یکبار مصرف را تا 80 درصد، تولید زباله را تا 85 درصد و صرفه جویی در مصرف برق را تا 70 درصد کاهش دهد. به گزارش هزار نیوز ؛  محمد […]

به گزارش هزار نیوز ؛

اختراع و تولید ” آب سرد کن نی دار” که برای اولین بار در جهان است و به تولید انبوه رسیده است توانسته استفاده از لیوان یکبار مصرف را تا 80 درصد، تولید زباله را تا 85 درصد و صرفه جویی در مصرف برق را تا 70 درصد کاهش دهد.

به گزارش هزار نیوز ؛  محمد حسین دهقان مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان نوآوران بهینه کار یزد در گفت و گوییدر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران که چندی پیش برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: سوال های زیادی در ذهن خود از وسایل اطراف که چرا باید این گونه استفاده شود و یا چرا باید این گونه باشد!؟ وجود داشت، همین امر، قدمی برای گام برداشتن در مسیر صرفه جویی مصرف آب و حفاظت از محیط زیست بود تا کمکی برای کشور داشته باشم.  در نتیجه محصولات ما به تولید انبوه رسید و استقبال خوبی هم از آن ها شد .
وی افزود: اختراع و تولید ” آب سرد کن نی دار” که برای اولین بار در جهان است و به تولید انبوه رسیده است توانسته استفاده از لیوان یکبار مصرف را تا 80 درصد، تولید زباله را تا 85 درصد و صرفه جویی در مصرف برق را تا 70 درصد کاهش دهد.
دهقان گفت: برای داشتن بازار فروش خوب باید نوآوری داشت و در کنار این نوآوری باید نیاز مردم را در نظر گرفت. شرکت ما به نیاز جامعه توجه دارد و برای شناسایی این نیاز ها سال ها تحقیق کرده است. تمامی کالاهای تولیدی شرکت بهینه کار یزد با توجه به نیاز مردم و بازار، طراحی و تولید می شود.
مدیر عامل شرکت دانش بنیان نوآوران یزد با اشاره به اینکه هزینه تبلیغات این نوآوری ها و اختراعات برای مخترعین آن سنگین است و هیچ حمایتی از ارگان های مربوطه دریافت نمی کنند افزود: از ارگان های مربوطه توقع داریم با  تبلیغ و فرهنگ سازی  کالاهای نوآوری شده در جهت آگاهی دهی و اطلاع رسانی مردم، به مخترعان و نوآوران در جهت معرفی آن ها یاری دهند تا این کالاها جایگزین کالاهای تکراری موجود در بازار شود. به تازگی اختراعی داشته ایم که می تواند در هر ثانیه مبالغ میلیاردی برای کشور در آمد داشته باشد که در جهت محافظت از محیط زیست انقلابی در دنیا با توجه به نظر و بررسی کارشناسان مربوطه است.

دهقان تصریح کرد: ما با توجه به محصولاتی که تولید می کنیم از سال 1390 در نمایشگاه های متعددی شرکت داشته و در تمامی آن ها برگزیده شده ایم. اما امسال با تولید انبوه در این نمایشگاه حضور یافتیم. مزیتی که این نمایشگاه دارد این است که راه را برای مخترعین باز کرده و فن بازار را در میان غرفه های دیگر وارد کرده است که همین امر برای افرادی که به دنبال کالای جدید و نوآوری شده هستند، فرصت مناسبی را فراهم کرده است.
شرکت دانش‌بنیان نوآوران بهینه کار یزد از سال ۱۳۹۰ جهت تجاری‌سازی اختراعات خود شروع به ساخت واحد تولیدی و تجهیزات و قالب‌های مورد نیاز نموده و خوشبختانه توانسته ۴ اختراع خود را تجاری‌سازی کرد و شیرآلات آبسردکن نی‌دار را برای اولین بار در سطح جهان که تماما تولید داخلی ست و از هیچ مواد وارداتی در آن استفاده نشده است را به تولید انبوه برساند. این شرکت در صدد است سالانه تعدادی از اختراعات خود را به تولید انبوه برساند و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
لازم به ذکر است شرکت تعاونی دانش بنیان نوآوران بهینه کار یزد در زمینه بهینه‌سازی مصرف آب و انرژی، حفظ محیط زیست و بهداشت فعالیت می کند. این شرکت ۱۲ اختراع که همگی در زمینه حفظ محیط زیست می‌باشد را نمونه‌سازی کرده و ۸ اختراع را با تأییدیه وزارت نیرو و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به ثبت مالکیت رسانده و با شعار “تلاش حتی برای یک قطره” تجاری‌سازی و تولید اختراعات را شروع کرده است. هدف شرکت نوآوران بهینه کار یزد با تجاری سازی این اختراعات این ست که بتوان، محصولی را فراهم کند تا خود باعث بهینه‌سازی مصرف آب و انرژی، حفظ محیط زیست و بهداشت گردد. امکاناتی که علاوه بر توجیه اقتصادی در دسترس همه افراد بوده و روش استفاده از آنها راحت باشد و همچنین استفاده از آن کاملاً بهداشتی بدون هیچگونه کمبودی امکان پذیر باشد.

انتهای متن/منبع : تیتر 20
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه