رفتن به بالا
  • Wednesday - 9 March 2016 - 11:04
  • کد خبر : ۳۴۷۵۲
15_0

لینک کوتاه:
فرماندار کرمان خواستار شد؛

اتخاذ تدابیر لازم برای کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال در کرمان

فرماندار کرمان گفت: همه باید دست‌به‌دست هم دهند تا تدابیر لازم برای کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال در کرمان اندیشیده شود. به گزارش هزار نیوز ؛ محمدعلی توحیدی در جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اظهار داشت: امر پیشگیری تاثیر بسزایی در کاهش جرایم دارد. وی با اشاره به تشکیل کارگروه پیشگیری از تخلفات انتخاباتی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار کرمان گفت: همه باید دست‌به‌دست هم دهند تا تدابیر لازم برای کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال در کرمان اندیشیده شود.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمدعلی توحیدی در جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اظهار داشت: امر پیشگیری تاثیر بسزایی در کاهش جرایم دارد.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در دادگستری استان کرمان خاطر نشان کرد: این کارگروه تاثیر مطلوبی در کاهش تخلفات انتخاباتی داشت و در هفتم اسفند ماه جاری روان‌ترین، کم‌هزینه‌ترین، سالم‌ترین و بهترین انتخابات را نسبت به انتخابات‌های گذشته در استان کرمان برگزار کردیم.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه جرایم خشن در کرمان طی سال جاری کاهش یافته است، افزود: 15 درصد کاهش سرقت در مرکز استان کرمان طی سال جاری داشته‌ایم.

توحیدی اضافه کرد: چهارشنبه آخر سال یکی از دغدغه‌های ماست و باید دست‌به‌دست هم دهیم تا این روز را بدون حادثه پشت سر بگذاریم.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه