رفتن به بالا
  • Saturday - 12 March 2016 - 09:10
  • کد خبر : ۳۴۷۶۲
424085_130

لینک کوتاه:

افشای اسرار تازه از سناریوی 11 سپتامبر

یک فسر سابق ارتش آمریکا گفت که سازمان جاسوسی این کشور (سیا) سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و عربستان حادثه 11 سپتامبر در سال 2001 میلادی را راه انداختند به گزارش هزار نیوز به نقل از ” پرس تی وی “، اسکات بنت افزود: طراحان اصلی حملات یازده سپتامبر آمریکا، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، اسرائیل و عربستان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یک فسر سابق ارتش آمریکا گفت که سازمان جاسوسی این کشور (سیا) سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و عربستان حادثه 11 سپتامبر در سال 2001 میلادی را راه انداختند

به گزارش هزار نیوز به نقل از ” پرس تی وی “، اسکات بنت افزود: طراحان اصلی حملات یازده سپتامبر آمریکا، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، اسرائیل و عربستان بوده اند.

اسکات بنت افسر سابق ارتش امریکا در زمینه جنگ روانی در گفتگو با این شبکه از شهر سان فرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا گفت:« حکم اخیر دادگاه آمریکا درباره تبرئه عربستان سعودی از دست داشتن در حملات 11 سپتامبر سبب می شود فرصتی جدید برای تحقیقات در این خصوص فراهم  شود. این تحقیقات می تواند به روشن شدن ماهیت واقعی این حملات منجر شود. روز به روز اطلاعات بیشتری درباره یازده سپتامبر به دست می آید.

وی گفت: باید ماهیت این حملات روشن شود. باید مسببان اصلی این حملات مشخص شوند. باید مشخص شود آیا از نظر مهندسی و معماری، چنین حمله ای و اینگونه سقوط برج های دو قلو امکان پذیر است؟ طراحان اصلی حملات یازده سپتامبر خود آمریکا، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا)، موساد و اسرائیل و عربستان سعودی بوده اند. این اقدام بخشی از پروژه بزرگتری بوده که مدنظر اسرائیل بوده است. این کار، دسیسه ای حساب شده بود.

به دنبال حادثه 11 سپتامبر، مقامات وقت آمریکا حمله و اشغال کشورهای افغانستان و عراق را در دستور کار خود قرار دادند.

انتهای متن/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه