رفتن به بالا
  • Wednesday - 2 March 2016 - 12:50
  • کد خبر : ۳۴۵۵۹
بازپرس

لینک کوتاه:
میرزاپور بازپرس شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب کرمان خبر داد؛

انهدام شش کارگاه تولید مشروبات الکلی در کرمان

میرزاپور بازپرس شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: در این رابطه بیش از هفت هزار لیتر مشروب الکلی دست ساز و مخمرکشف و 10متهم با صدور قرار، بازداشت و روانه زندان شده اند. به گزارش هزار نیوز ، بازپرس شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: در پی اخبار واصله و با تلاش مامورین تحت […]

به گزارش هزار نیوز ؛
میرزاپور بازپرس شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: در این رابطه بیش از هفت هزار لیتر مشروب الکلی دست ساز و مخمرکشف و 10متهم با صدور قرار، بازداشت و روانه زندان شده اند.

به گزارش هزار نیوز ، بازپرس شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: در پی اخبار واصله و با تلاش مامورین تحت امر دادسرای مرکز استان خصوصا پلیس اطلاعات کرمان ،شش کارگاه تولید مشروبات الکلی دست ساز و وسایل مروبط به آن در سطح شهر کرمان طی یک ماه گذشته کشف و منهدم گردید.علیرضا میرزا پور عنوان کرد: در این رابطه بیش از هفت هزار لیتر مشروب الکلی دست ساز و مخمرکشف و 10متهم  با صدور قرار، بازداشت و روانه زندان شده اند.

وی افزود: پرونده ها پس از صدور کیفر خواست به محاکم صالح ارسال گردیده است.

میرزاپور گفت:مجازات حبس،شلاق وپرداخت جزای نقدی به میزان 5برابر ارزش تجاری ودر برخی موارد مصادره اموال وخودرو در انتظار مجرمین جرائم مرتبط با مشروبات الکلی است.

انتهای پیام/منبع : کرمان خبر

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه