رفتن به بالا
  • Tuesday - 8 March 2016 - 12:16
  • کد خبر : ۳۴۶۸۷
485-lebas1

لینک کوتاه:
رئیس اتحادیه صنف پوشاک استان کرمان:

بازار پوشاک کرمان در دست مشهدی ها

رئیس اتحادیه صنف پوشاک استان کرمان گفت:تولیدات پوشاک داخل استان کرمان محدود است و استقبال چندانی هم نمی شودو عمده پوشاک استان کرمان از سایر استان های همچون مشهد و تهران وارد می شود. به گزارش هزار نیوز ؛ روح الله منزلی رئیس اتحادیه صنف پوشاک استان کرمان در رابطه با قیمت پوشاک عید نوروز در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس اتحادیه صنف پوشاک استان کرمان گفت:تولیدات پوشاک داخل استان کرمان محدود است و استقبال چندانی هم نمی شودو عمده پوشاک استان کرمان از سایر استان های همچون مشهد و تهران وارد می شود.

به گزارش هزار نیوز ؛ روح الله منزلی رئیس اتحادیه صنف پوشاک استان کرمان در رابطه با قیمت پوشاک عید نوروز در بازار استان گفت:همچنان رکود در بازار پوشاک حکم فرما است و همه درتلاش هستند اجناس خود را با قیمت نازل تری بفروش برسانند تا متضرر نشوند.

رئیس اتحادیه صنف پوشاک استان کرمان افزود: رصدهای انجام شده تا به حالنشان داده است که افزایش قیمت در بازار پوشاک نداشته ایم و حتی در بعض اقلام کاهش قیمت هم روبه رو بوده ایم.

وی با اشاره به فروش فوق العاده در روزهای پایانی نوروز اذعان کرد:واحد های صنفی هرساله باتوجه به رکودی که دربازار است مجوز لازمه را دریافت می کنند و فروش فوق العاده با درصدی از تخفیف محصولات خودشان را به فروش می گذارند. این فروش فوق العاده در نزدیکی ایام عید به صورت خود جوش بین اصناف درحیطه پوشاک وجود دارد

وی تشریح کرد:نمایشگاه بهاره هم به دلیل رکود در بازار پوشاک ،شکسته شدن قیمت ها که پوشاک با قیمت نازل تری ارائه دهند. اما دیده شده که استقبال چندانی از این نمایشگاه بهاره نشد و کیفیت لازم را هم دارا نبودند و همین عامل باعث شد که نمایشگاه بهاره در استان ادامه نداشته باشد.

تولیدات داخلی استان کرمان

وی با اشاره به استفاده از پوشاک داخل استان برای ایام نوروز مطرح کرد:تولیدات پوشاک داخل استان کرمان هم محدود است و استقبال چندانی هم نمی شود و افرادی که درحیطه تولید پوشاک در استان هستند هم خدمات می دهندوشهروندها هم استفاده می کنند.

منزلی در پایان افزود:عمده پوشاک استان کرمان از سایر استان های همچون مشهد و تهران وارد می شود و طبق ارزیابی که انجام داده ایم در سطح کشور قیمت پوشاک نسبت به سایر استان ها پایین تر است

انتهای متن/منبع: کسبه کرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه