رفتن به بالا
  • Monday - 14 March 2016 - 08:47
  • کد خبر : ۳۴۸۳۰
farhangnews_163613-477209-1449636261

لینک کوتاه:

بمب خبری قبل از عید در پرسپولیس

بازیکن محبوب پرسپولیس به خاطر اینکه پیشنهاد بالایی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده به احتمال زیاد این تیم را ترک می کند. به گزارش هزار نیوز ؛ یکی از دغدغه های برانکو برای فصل آینده حفظ مهدی طارمی گلزن اول این تیم است که هم اکنون نیز با 12 گل آقای گل لیگ است. درخشش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بازیکن محبوب پرسپولیس به خاطر اینکه پیشنهاد بالایی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده به احتمال زیاد این تیم را ترک می کند.


به گزارش هزار نیوز ؛ یکی از دغدغه های برانکو برای فصل آینده حفظ مهدی طارمی گلزن اول این تیم است که هم اکنون نیز با 12 گل آقای گل لیگ است.

درخشش طارمی در لیگ و تیم ملی اما باعث شده واسطه ها او را به تیم های مختلفی پیشنهاد کنند که ماحصل آن دریافت چند پیشنهاد خارجی است.

پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد پرداخت مبلغ 900 میلیون تومان به عنوان مبلغ پایه است که البته مبالغی نیز تحت عناوین دیگری مثل پاداش به وی تعلق خواهد گرفت اما او این پیشنهاد را رد کرده است.
طارمی مدعی شده پیشنهادهای بسیار بالاتری از یک کشور اروپایی و یک کشور آسیایی دارد و طبعا اگر باشگاه مبلغ پیشنهادی خود را بالا نبرد، طارمی فصل آینده در این تیم نخواهد ماند.

انتهای متن/ منبع:صبح دنا

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه