رفتن به بالا
  • Wednesday - 2 March 2016 - 09:21
  • کد خبر : ۳۴۵۵۲
download

لینک کوتاه:
پروژه ای که به انتخابات رسید اما ناکام ماند

تا افتتاح پل ورودی شهر بردسیر تنها چند متر آسفالت

پروژه ی پل ورودی شهر بردسیر طبق برنامه ها در دهه ی فجر امسال آماده ی بهره برداری شد اما در هیاهوی انتخابات ناکام ماند و تا افتتاح تنها چند متر آسفالت نیاز دارد. به گزارش هزار نیوز ؛ پروژه ی پل ورودی شهر بردسیر که بعد از سالها انتظار و رخ دادن حوادث فراوان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

پروژه ی پل ورودی شهر بردسیر طبق برنامه ها در دهه ی فجر امسال آماده ی بهره برداری شد اما در هیاهوی انتخابات ناکام ماند و تا افتتاح تنها چند متر آسفالت نیاز دارد.

به گزارش هزار نیوز ؛ پروژه ی پل ورودی شهر بردسیر که بعد از سالها انتظار و رخ دادن حوادث فراوان ؛ بلاخره اجرایی شد ريال بر طبق برنامه های ریخته شده در دهه ی فجر امسال آماده ی بهره برداری شد.

این پروژه در هایوی انتخابات و رد صلاحیت ها ناکام ماند و در حالی که تنها چندین متر آسفالت برای به بهره برداری رسیدن فاصله داشت، مورد بی مهری برخی مسئولان قرار گرفت.

البته با توجه به اینکه شهرستان بردسیر در تعطیلات نوروز هر ساله به دلیل قرارگرفتن در مسیر عبوری مسافران به استان هرمزگان میزبان مسافران فراوانی است، بهره برداری از این پروژه یکی از اولویت های شهری محسوب می شود.

لازم به ذکر است، این مطالب مواردی است که در ظاهر امر پیداست چون شایعاتی در رابطه با عدم تایید پروژه توسط کارفرما نیز در بین شهروندان بردسیری شنیده می شود و باید سخنان مسئولان را در مورد این پروژه نیز شنید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه