رفتن به بالا
  • Thursday - 3 March 2016 - 09:12
  • کد خبر : ۳۴۵۶۴
IMG13311700

لینک کوتاه:
در جلسه ی شورای بهداشتی قلعه عسکر مطرح شد؛

تصویب مکانی برای دفن زباله ها و ایمن سازی نقاط حادثه خیر

در جلسه ی شورای بهداشتی دهستان قلعه عسکر در رابطه با تصویب مکانی برای دفن زباله ها و ایمن سازی نقاط حادثه خیر این دهستان تصمیماتی گرفته شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جلسه شورای بهداشتی دهستان قلعه عسکر از توابع شهرستان بردسیر با حضور اعضای این شورا تشکیل و مشکلات این […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در جلسه ی شورای بهداشتی دهستان قلعه عسکر در رابطه با تصویب مکانی برای دفن زباله ها و ایمن سازی نقاط حادثه خیر این دهستان تصمیماتی گرفته شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جلسه شورای بهداشتی دهستان قلعه عسکر از توابع شهرستان بردسیر با حضور اعضای این شورا تشکیل و مشکلات این دهستان مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که موسوی پزشک مرکز بهداشتی دهستان قلعه عسکر و بهورزان منطقه بخشدار لاله زار و دهیاران روستاهای اطراف حضور داشتند ضمن قرائت بندهای صورت جلسه قبل تصمیمات جدید مستند و صورت جلسه شد.

لازم بذکر است بر اساس مصوبات جلسه شورای بهداشتی قبلی تاکنون حدود50 قلاده سگ ولگرد در روستای قلعه عسکر و خرمنده معدوم شده است و همچنین مقرر شد این امر در روستاهای دیگر منطقه نیز اجرا شود.

همچنین از دیگر مصوبات جلسه اخیر مشخص نمودن و اقدام جهت ایمن سازی نقاط حادثه خیز منطقه و تعیین محل دفن زباله در این دهستان می باشد .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه