رفتن به بالا
  • Sunday - 27 March 2016 - 11:09
  • کد خبر : ۳۴۹۰۲
IMG_8598

لینک کوتاه:
مدیر کارگاه قرارگاه سازندگی خاتم در کرمان؛

تلاش می کنیم پروژه میدان آزادی کرمان 18ماهه تمام شود

  مدیر کارگاه قرارگاه سازندگی خاتم در کرمان زمان‌بندی پروژه‌ میدان آزادی را 24 ماهه اعلام و گفت: در حال حاضر از برنامه‌ زمان‌بندی جلوتر هستیم و تلاش می‌کنیم، این پروژه 18 ماهه به پایان برسد.   به گزارش” هزار نیوز ” ؛ موسی نجفی اظهار داشت: برای ساخت زیرگذر میدان آزادی حدود 800 شمع باید […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 

مدیر کارگاه قرارگاه سازندگی خاتم در کرمان زمان‌بندی پروژه‌ میدان آزادی را 24 ماهه اعلام و گفت: در حال حاضر از برنامه‌ زمان‌بندی جلوتر هستیم و تلاش می‌کنیم، این پروژه 18 ماهه به پایان برسد.

 

به گزارش” هزار نیوز ” ؛ موسی نجفی اظهار داشت: برای ساخت زیرگذر میدان آزادی حدود 800 شمع باید اجرا شود که تاکنون 530 شمع اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در این پروژه یک زیرگذر از خیابان بهمنیار تا انتهای خیابان استقلال ساخته می‌شود، خاطرنشان کرد: در این پروژه یک زیرگذر به طول 800 متر ساخته می‌شود، ضمن اینکه روگذر نیز حفظ می‌شود.

نجفی با اشاره به ساخت زیرگذر از بولوار جمهوری‌اسلامی به سمت خیابان استقلال افزود: برای حذف تمام چراغ‌ قرمزهای این محدوده و روان شدن ترافیک، یک زیرگذر از وسط میدان آزادی تا اول خیابان زهره کرمانی ساخته می‌شود.

نجفی با بیان اینکه هم‌اکنون خیابان استقلال آماده خاک‌برداری است از اجرای دال در این خیابان خبر داد و گفت: شیوه‌ای که در ساخت زیرگذر میدان آزادی استفاده می‌شود، برای نخستین بار در سطح کشور در کرمان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در این روش برای مهار آب‌های سطحی از کانال‌ و زه‌کشی استفاده نمی‌شود، افزود: سطح آب‌های سطحی در شهر کرمان بالاست، بنابراین برای اینکه استفاده از سیستم‌ قبلی و تخلیه‌ آب، برای ساختمان‌ها و ابنیه‌ی محدوده‌ی زیرگذر مشکل ایجاد می‌کرد، سیستمی طراحی شده که آب همچنان در پشت زیرگذر وجود دارد و نیازی به انتقال آب نیست.

نجفی زمان‌بندی پروژه‌ی میدان آزادی را 24 ماهه اعلام و تاکید کرد: در حال حاضر از برنامه‌ زمان‌بندی جلوتر هستیم و تلاش می‌کنیم، این پروژه 18 ماهه به پایان برسد.

انتهای متن/ منبع : روابط عمومی شهرداری کرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه