رفتن به بالا
  • Monday - 14 March 2016 - 10:25
  • کد خبر : ۳۴۸۷۳
3256424_313

لینک کوتاه:
کارشناس قرآنی:

در جامعه اسلامی باید هدایت و معیارهای قرآنی مورد تبعیت قرار گیرد

کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی بردسیرگفت: در جامعه اسلامی باید هدایت و معیارهای قرآنی مورد تبعیت قرار گیرد، زیرا هدایت قرآن را باید در زندگى خود حاکم کرد. به گزارش هزار نیوز ؛  نزهت رضایی کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی بردسیردربازدید از جلسه حفظ محوری خانه قرآن بیت النور بردسیر گفت : تلاوت و حفظ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی بردسیرگفت: در جامعه اسلامی باید هدایت و معیارهای قرآنی مورد تبعیت قرار گیرد، زیرا هدایت قرآن را باید در زندگى خود حاکم کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛  نزهت رضایی کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی بردسیردربازدید از جلسه حفظ محوری خانه قرآن بیت النور بردسیر گفت : تلاوت و حفظ قرآن باید همراه با تدبر باشد و حفظ قرآن توسط خواهران نقش بسیار مهمی در تربیت قرآنی خانواده و سبک زندگی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده دارد.
رضایی با اشاره به اینکه یکى از نکاتی که قرآن و هدایت الهى به ما تعلیم داده است، تبعیت از داورى خرد و عقل انسانى بوده است ، تصریح کرد : باید جامعه را بر اساس این ها شکل دهیم؛ محافل، آموزش، تلاوت قرآن با نغمه هاى زیبا و با صداى خوب، همه این ها مقدمه ای است برای این که به چشم ذى المقدمه نگاه نکنیم از این جا باید وارد شد و با قرآن انس گرفت.
مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیرافزود: در جامعه اسلامی باید هدایت و معیارهای قرآنی مورد تبعیت قرار گیرد، زیرا هدایت قرآن را باید در زندگى خود حاکم کرد.
وی در ادامه قرائت و حفظ قرآن را زمینه ساز فهم قرآن و تخلق به اخلاق قرآنی دانست و تصریح کرد: باید فرهنگ جامعه اسلامی منطبق با اخلاق قرآنی و دستورات معصومین (ع) باشد.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه