رفتن به بالا
  • Sunday - 6 March 2016 - 12:23
  • کد خبر : ۳۴۶۳۶
IMG21512216

لینک کوتاه:
سرلشکر فیروزآبادی در واکنش به تروریستی خواندن حزب الله:

حزب‌الله در تمام این سال‌ها آبروی اسلام بوده است/ بیعت کنندگان با اسراییل شتاب‌زده عمل کردند

 رییس ستاد کل نیروهای مسلح تروریستی خواندن حزب الله لبنان را اشتباه راهبردی و مغایر مصالح امت اسلام خواند.  به گزارش” هزار نیوز ” ؛ سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به تروریستی خواندن حزب الله لبنان از سوی شورای همکاری خلیج فارس و کشورهای عضو اتحادیه عرب شرکت کننده […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 رییس ستاد کل نیروهای مسلح تروریستی خواندن حزب الله لبنان را اشتباه راهبردی و مغایر مصالح امت اسلام خواند.

 به گزارش” هزار نیوز ” ؛ سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به تروریستی خواندن حزب الله لبنان از سوی شورای همکاری خلیج فارس و کشورهای عضو اتحادیه عرب شرکت کننده در اجلاس تونس اظهار کرد: حزب الله فرزند ملت لبنان است و هدایای بسیار بزرگی برای مردم این کشور به ارمغان آورده است.

 

وی افزود: اخراج صهیونیست ها از جنوب لبنان و پاکسازی این منطقه از لوث وجود نحس صهیونیست ها و ایجاد سپر دفاعی نفوذ ناپذیر برابر رژیم صهیونیستی از جمله هدایایی است که با اراده حزب‌الله به مردم لبنان داده شده است.
سرلشکر فیروزآبادی با برشماری ره آوردهای مقاومت اسلامی و حزب‌الله لبنان برای مردم این کشور و بلکه کشورهای منطقه تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت تمام عیار برابر تجاوز صهیونیست‌ها که قصد اشغال لبنان را داشتند و همچنین تلاش برای وحدت و وفاق گروه‌ها و جریان های مختلف این کشور برای حمایت از مصالح و منافع ملی از واقعیات غیرقابل انکار است که با نقش آفرینی های حزب الله طی سالیان اخیر در این کشور رقم خورده است.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: درخشان ترین تاثیر حزب‌الله لبنان را باید در قوت قلب فلسطینی های مظلوم برای مقاومت برابر صهیونیست ها جستجو کرد که جلوه حقیقی آن در جنگ های سه گانه  22 روزه، 8 روزه و 51 روزه در معرض قضاوت قرار دارد.
سرلشکر فیروزآبادی تصمیمات اخیر بیعت کننده ها با اسراییل در شورای همکاری خلیج فارس و اجلاس تونس را بسیار شتاب زده ، نسنجیده و مغایر با مصالح و خواست امت اسلام تلقی و تاکید کرد: تردیدی نیست این اقدام تحت فرمان صهیونیست ها و به دستور دشمنان قسم خورده اسلام عزیز و پیامبر اعظم (ص) صورت پذیرفته است.
وی خاطرنشان کرد: بیانیه‌های ریاض و تونس تلاش برای ایجاد اختلاف و تفرقه در امت اسلامی بوده و زشتی آن به حدی است که حامیان آن را مورد انزوا و نفرت ملت های مسلمان و بلکه آزادیخواهان و ظلم ستیزان عالم قرار داده است.
سرلشکر فیروز آبادی در پایان اقدام اخیر شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب را تلاش نیابتی آل سعود برای هموار سازی اهداف شوم منطقه ای آمریکا و صهیونیست ها دانست و تصریح کرد: برغم خواست آل سعود و شرکای منطقه ای و فرامنطقه ای آن در جایگاه تثبیت شده حزب الله لبنان در موازنه قدرت در منطقه هیچگونه تزلزلی ایجاد نخواهد شد و رویای صهیونیست ها برای پایدارسازی امنیت سرزمین های اشغالی تعبیر نخواهد شد.

انتهای پیام/ منبع: خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه