رفتن به بالا
  • Monday - 7 March 2016 - 11:33
  • کد خبر : ۳۴۶۶۶
1

لینک کوتاه:
رئیس جمهور چه چیز را کلید زد؛

حضرت آقای خاتمی !

رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی با رسانه ها گفت:  مصوبه‌ای در شورای عالی امنیت ملی درباره حضرت آقای خاتمی رئیس‌جمهور دوران هفتم و هشتم نداشته است. به گزارش هزار نیوز ؛ حسن روحانی در هشتمین نشست خبری خود با رسانه‌های داخلی و خارجی که در سالن اجلاس سران برگزار شد، در پاسخ به سوالی درباره […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی با رسانه ها گفت:  مصوبه‌ای در شورای عالی امنیت ملی درباره حضرت آقای خاتمی رئیس‌جمهور دوران هفتم و هشتم نداشته است.

به گزارش هزار نیوز ؛ حسن روحانی در هشتمین نشست خبری خود با رسانه‌های داخلی و خارجی که در سالن اجلاس سران برگزار شد، در پاسخ به سوالی درباره ممنوع‌التصویر بودن رئیس‌جمهور اسبق و اظهار نظر سخنگوی قوه قضائیه مبنی بر مبنا بودن تصمیم دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در دستور دادستانی گفت: شورای عالی امنیت ملی مباحثی در این زمینه‌ها داشته است و من قبلا هم در مصاحبه‌های دیگری اعلام کرده‌ام که مصوبه‌ای در شورای عالی امنیت ملی درباره حضرت آقای خاتمی رئیس‌جمهور دوران هفتم و هشتم نداشته است.

از سوی دیگر محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه ی قضائیه چندی پیش در کنفرانس های خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه دادستانی تهران اخیرا در جلسه‌ای با مسئولان رسانه‌ها اعلام کرده حق ندارند، نامی از رئیس‌جمهور سابق ببرند و دلیل این اقدام چه بوده است، گفت: دستگاه قضایی می‌تواند به عنوان یک اتهام می‌تواند در مورد کسانی که با تصمیم شورای امنیت ملی و یا قوه قضائیه سران فتنه محسوب می‌شوند به رسانه‌ها دستور بدهد، در مورد این فرد نیز دادستانی تهران دستور داده رسانه‌ها حق ندارند تصویر یا مطلبی از وی منتقل کنند و این دستور هنوز باقی است و براساس صحبتی که دادستان تهران داشتم این دستور هنوز باقی است و اگر احیانا رسانه‌ای تصویر یا مطلبی از این فرد منتشر کند برخورد می‌شود.

سخنان رئیس جمهور در رابطه با رئیس دولت اصلاحات با استقبال رسانه های اصلاح طلب یزدی همراه بود که بلافاصله و در شماره ی امروز خود که همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان منتشر می شد تصویر رئیس دولت اصلاحات را چاپ کردند.

2

در دیگر اقدامات برخی افراد خاص در استان یزد نیز می توان به نصب بنرهایی با نام و تصویر رئیس دولت اصلاحات و حسن روحانی رئیس جمهور اشاره کرد.

3

1

حال جای این سوال پیش می آید که آیا رئیس جمهور با اینگونه خطاب کردن رئیس دولت اصلاحات سعی در کلید زدن چه پروژه ای را داشته است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه