رفتن به بالا
  • Thursday - 3 March 2016 - 10:11
  • کد خبر : ۳۴۵۷۴
1417589

لینک کوتاه:
حجت الاسلام سازندگی:

حضرت زهرا ( س) اولین حامی و مدافع ولایت و آغازگر دفاع از حریم ولایت است

حجت الاسلام سازندگی روحانی مستقر در اداره تبلیغات اسلامی بردسیرگفت: حضرت زهرا ( س) به‌عنوان اولین حامی و مدافع ولایت، آغازگر دفاع از حریم ولایت است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ حجت‌الاسلام سازندگی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی بردسیر با حضور در جمع کارکنان شبکه بهداشت شهرستان بردسیر ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حجت الاسلام سازندگی روحانی مستقر در اداره تبلیغات اسلامی بردسیرگفت: حضرت زهرا ( س) به‌عنوان اولین حامی و مدافع ولایت، آغازگر دفاع از حریم ولایت است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ حجت‌الاسلام سازندگی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی بردسیر با حضور در جمع کارکنان شبکه بهداشت شهرستان بردسیر ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) درباره شخصیت این بانوی والامقام گفت :حضرت فاطمه زهرا (س) اصل و اساس عترت است و شناخت آن حضرت ما را در شناخت دین یاری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه افرادی که محبت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بویژه حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را داشته باشند در صراط مستقیم بوده و از عذاب دور خواهند بود، خواستار پیروی از سیره و زندگی گوهربار آن حضرت شد.

حجت‌الاسلام سازندگی تصریح کرد: حضرت زهرا (س) به ‌عنوان اولین حامی و مدافع ولایت، آغازگر دفاع از حریم ولایت است.

وی خاطر نشان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی زنان آزاده ای است که به اعتقادات خود نه تنها در زمان آرامش بلکه در سختیها نیز پایبند اصول و مبانی ارزشی هستند و شجاعانه تا پای جان از آن دفاع می‌کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه