رفتن به بالا
  • Tuesday - 1 March 2016 - 09:55
  • کد خبر : ۳۴۵۴۱
IMG12475756

لینک کوتاه:
وزیر سابق ارشاد:

حضور اکثریت اصولگرا در مجلس آتی نشان از مشکلات اقتصادی است

وزیر ارشاد دولت نهم گفت: اصولگرایی مجلس دهم با گذشت بیش از دوسال از دولت یازدهم بیانگر آن است که مطالبات عمده مردم در بخش اقتصاد و معیشت برآورده نشده و این وعده ها برای مردم ملموس نیست.

به گزارش هزار نیوز ؛

 وزیر ارشاد دولت نهم گفت: اصولگرایی مجلس دهم با گذشت بیش از دوسال از دولت یازدهم بیانگر آن است که مطالبات عمده مردم در بخش اقتصاد و معیشت برآورده نشده و این وعده ها برای مردم ملموس نیست.

 

به گزارش ” هزار نیوز ” ؛ سید محمد حسینی وزیر ارشاد دولت نهم در گفت و گویی در خصوص راهیابی اکثریت اصولگرایان به مجلس دهم گفت: معمولا مجالسی که بعد از دولت ها تشکیل گرفته می‌شود هم سو با آن دولت بوده است به عنوان مثال مجلسی که در سال 86 شکل گرفت هم سو با دولت نهم بود یا مجلسی که بعد از دو خرداد سر کار آمد با دولت اصلاحات هم سو بود.

وی ادامه داد: شاید برای اولین بار است که مجلسی شکل می گیرد که اکثریت آن هم سو با دولت نیست به این معنی که اکثریت یا با اصولگرایان است یا نصف به نصف است.

حسینی ادامه داد: این اتفاق بیانگر آن است که با وجود آنکه دو و نیم سال از عمر دولت یازدهم گذشته است اما مطالبات عمده مردم در بخش اقتصاد و معیشت برآورده نشده و این وعده ها برای مردم ملموس نیست.

وزیر ارشاد دولت نهم افزود: گر چه مردم امیدوارند بعد از برجام اتفاقات بهتری رخ دهد اما اگر دولت بهتر عمل کرده بود اکثریت انتخاب شدگان برای مجلس شورای اسلامی از اصلاح طلبان بودند.

وی با بیان اینکه گر چه در برخی شهرها مثل تهران که نگاه سیاسی حاکم است تمام لیست اصلاح طلبان توانسته اند به مجلس وارد شوند اما در شهرستان ها که واقعیت ها مد نظر بوده است بیشتر اصولگرایان رای آوردند در هر حال این اتفاق فرصت جدیدی است برای همگان که خدمت به مردم را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه