رفتن به بالا
  • Tuesday - 1 March 2016 - 09:13
  • کد خبر : ۳۴۵۳۰
13941207000205_PhotoA

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

در هفتم اسفند ماه جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد

فرماندار بردسیر نوشت: در هفتم اسفند ماه جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد و این حضور غرور آمیز شما برگ زرین دیگری را بر دیباچه جاوید انقلاب اسلامی افزود.

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر نوشت: در هفتم اسفند ماه جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد و این حضور غرور آمیز شما برگ زرین دیگری را بر دیباچه جاوید انقلاب اسلامی افزود.

به گزارش ” هزار نیوز” ، جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در پی حضور حماسی مردم این شهرستان در انتخابات هفتم اسفند ماه با انتشار پیامی نوشت: در هفتم اسفند ماه جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد و این حضور غرور آمیز شما برگ زرین دیگری را بر دیباچه جاوید انقلاب اسلامی افزود.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان با عنایت الهی و با حضور پر شور مردم آگاه و همیشه در صحنه ، با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد و جلوه زیبای دیگری از مردم سالاری دینی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت و این حضور غرور آمیز شما برگ زرین دیگری را بر دیباچه جاوید انقلاب  اسلامی افزود.

اینجانب از همه کسانی  که با تلاش و پیگیری زمینه تحقق این افتخار ملی را فراهم کرده اند قدردانی می نمایم و برای برگزیدگان مردم عزیز آرزوی موفقیت دارم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه