رفتن به بالا
  • Sunday - 6 March 2016 - 11:08
  • کد خبر : ۳۴۶۳۱
1451t

لینک کوتاه:
رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب کرمان:

همه به سمت ترویج بد حجابی گام برداشته اند/دولتی ها می گویند چرا وارد بحث عفاف و حجاب شده اید

رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب بیان داشت: متاسفانه همه به سمت ترویج بد حجابی گام برداشته اند در حالی که اکثر ارگان ها و سازمان ها موظف هستند که در زمینه ی عفاف و حجاب گام بردارند متاسفانه خیلی از دولتی ها در دفتر بنیاد ملی عفاف و حجاب می آیند و می گویند […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب بیان داشت: متاسفانه همه به سمت ترویج بد حجابی گام برداشته اند در حالی که اکثر ارگان ها و سازمان ها موظف هستند که در زمینه ی عفاف و حجاب گام بردارند متاسفانه خیلی از دولتی ها در دفتر بنیاد ملی عفاف و حجاب می آیند و می گویند چرا دوباره وارد بحث عفاف و حجاب شده اید؟

به گزارش هزار نیوز به نقل از زنان کویر؛ نزدیک عید که می شود بازارهایی که تا دیروز نیاز به تنفس مصنوعی داشتند چون جوانی سر زنده و سر حال محرک و پویا می شوند.از یک منظر می توان گفت بازارهای نوروز تامین کننده ی پوشاکی هستند که قرار است حداقل تا چند ماه بر تن افراد نقش ببندند.

اما متاسفانه هر بار که اجناس جدیدی وارد بازار می شود بسیاری از قبح ها و حریم ها شکسته می شود، مدها و مدل هایی که از حجاب و عفاف فاصله می گیرند و با نام های عجیب و غریب وارد بازار می شوند.

مانتوهای شیشه ای نامی است که این روزها سکان دار مغازه های مانتو فروشی شده است؛ مانتو هایی که از حیث پوشش و حجاب با دین و فرهنگ ایران فاصله ها دارند ؛ این موضوع موجب شد تا پی گیری نماییم که چه ارگان و یا سازمانی باید بر پوشاک نظارت داشته باشد و چرا به راحتی چنین اجناسی در اختیار مردم قرار می گیرد .

رویا دیوان بیگی رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب استان کرمان در این رابطه به ” زنان کویر” گفت: مواردی را که مشاهده شده ، تذکر داده ایم و آمادگی این را داریم که در صورت گزارش از سوی مردم پی گیری نماییم.

وی ادامه داد: در این ایام شاهد دکور و یا مانکن های نامناسب بوده ایم که با تذکر دادن ، مانکن های نامناسب جمع شده و یا عوض شده اند.

رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب بیان داشت: متاسفانه همه به سمت ترویج بد حجابی گام برداشته اند در حالی که اکثر ارگان ها و سازمان ها موظف هستند که در زمینه ی عفاف و حجاب گام بردارند اما خیلی از دولتی ها در دفتر بنیاد ملی عفاف و حجاب می آیند و می گویند چرا دوباره وارد بحث عفاف و حجاب شده اید؟

دیوان بیگی تاکید کرد: اگر همه ی سازمان ها و ارگان ها همدل و همراه بودند می توانستیم در این زمینه موفق باشیم ؛ بارها خواسته ایم که مسائل عفاف و حجاب در شورای اداری استان مطرح شود اما بسیاری مانع این موضوع شده اند و در نهایت مجبور شده ایم در این زمینه به تذکر بسنده کنیم.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر استان تشریح کرد: در بسیاری از نمایشگاه هایی که سازمان ها و ارگان ها برگزار می کنند فروشندگان بد حجاب وجود دارد وقتی دولتی ها این گونه رفتار می کنند، از مردم عادی چه توقعی باید داشت.

وی ادامه داد: بنظر می رسد که باید پی گیری جدی برای ورود لباس ها به بازار داشته باشیم هر چند که پی گیر این هستیم تا بتوانیم مانتو های مناسب برای کارمندان را به بازار وارد کنیم.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه