رفتن به بالا
  • Sunday - 6 March 2016 - 09:17
  • کد خبر : ۳۴۶۱۰
غرس-313-نهال-به-یاد-313-شهید-پیشوا

لینک کوتاه:
رئیس دانشگاه آزاد بردسیر:

دوهزار اصله نهال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر غرس شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: همزمان با روز درخت‌کاری دوهزار اصله نهال در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر غرس شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز از بردسیر؛ وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با گرامی‌داشت 15 اسفندماه که به روز درخت‌کاری نام‌گذاری شده گفت: در راستای اجرای طرح نهضت درخت‌کاری و حفظ و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: همزمان با روز درخت‌کاری دوهزار اصله نهال در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر غرس شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز از بردسیر؛ وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با گرامی‌داشت 15 اسفندماه که به روز درخت‌کاری نام‌گذاری شده گفت: در راستای اجرای طرح نهضت درخت‌کاری و حفظ و نگهداری محیط زیست به عنوان امانت الهی و لزوم توجه به توسعه فضاهای سبز، بالغ بر دوهزار اصله نهال در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر غرس شد.

وی سرانه فضای سبز برای هر دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را بالغ بر10مترمربع اعلام کرد و افزود: باتوجه به دستور دکتر میرزاده، ریاست عالی دانشگاه مبنی بر لزوم توسعه، حفظ و نگهداری فضای سبز دانشگاه‌ها، خوشبختانه نهضت درخت‌کاری در کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور اجرا شده که این فرهنگ درخت‌کاری می‌تواند الگویی مناسب برای سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها در کشور به شمار رود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه