رفتن به بالا
  • Saturday - 12 March 2016 - 10:02
  • کد خبر : ۳۴۸۱۷
IMG07284311

لینک کوتاه:
همزمان با روز ملی فناوری هسته‌ای انجام می‌شود

رونمایی از ۳ دستاورد جدید هسته‌ای

 معاون سازمان انرژی اتمی با اعلام این که مراسم رسمی روز ملی فناوری هسته‌ای در روز پنج شنبه ۱۹ فروردین سال ۹۵ با حضور مقامات عالی نظام برگزار می‌شود گفت: در این مراسم از چندین دستاورد جدید صنعت هسته‌ای در حوزه‌های نیروگاهی، بهداشت و سلامت و اکتشاف و استخراج رونمایی به عمل می‌آید.  به گزارش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 معاون سازمان انرژی اتمی با اعلام این که مراسم رسمی روز ملی فناوری هسته‌ای در روز پنج شنبه ۱۹ فروردین سال ۹۵ با حضور مقامات عالی نظام برگزار می‌شود گفت: در این مراسم از چندین دستاورد جدید صنعت هسته‌ای در حوزه‌های نیروگاهی، بهداشت و سلامت و اکتشاف و استخراج رونمایی به عمل می‌آید.

 به گزارش هزار نیوز ؛  علی اصغر زارعان معاون سازمان انرژی اتمی و رئیس ستاد بزرگداشت مراسم روز ملی فناوری هسته ای با اعلام این که مراسم رسمی روز ملی فناوری هسته ای در روز پنج شنبه 19 فروردین سال 95 با حضور مقامات عالی نظام برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: در این مراسم از چندین دستاورد جدید صنعت هسته ای در حوزه های نیروگاهی، بهداشت و سلامت و اکتشاف و استخراج رونمایی به عمل خواهد آمد.

 

اصغر زارعان افزود: دستاورد هایی که در این مراسم رونمایی می شوند به صورت بومی طراحی و تولید شده و جزو تکنولوژی های برتر و روز دنیا به حساب می آیند.

 

معاون سازمان انرژی اتمی در گفتگو با روزنامه خراسان همچنین با تأکید بر این مطلب که این دستاورد ها تنها در اختیار تعداد کمی از کشور ها بوده و رونمایی از آن ها نشان دهنده خلاقیت و خودباوری و مدیریت جهادی سازمان انرژی اتمی است، تصریح کرد: پس از موفقیت برجام سازمان انرژی اتمی با دوراندیشی و در نظر گرفتن هزینه – فایده طرح ها و پروژه ها، تلاش می کند با سرریز فعالیت های خود به دیگر صنایع زیرساختی کشور به سمت تجاری سازی صنعت هسته ای در سطح داخلی و بین المللی حرکت کند.

 

زارعان در انتها اظهار داشت: در پسابرجام فعالیت های هسته ای متوقف نشده بلکه با حفظ دستاورد ها و زیرساخت های آن افق روشنی را در این عرصه خواهیم داشت.

انتهای متن/منبع: خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه