رفتن به بالا
  • Tuesday - 8 March 2016 - 11:42
  • کد خبر : ۳۴۶۸۸
download

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در کمک به پایداری محیط زیست دارند

فرماندار بردسیر در دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان بردسیر گفت: نقش سازمان های مردم نهاد و طرفداران محیط زیست و منابع طبیعی در روند کمک به پایداری محیط زیست در شهرستان بردسیر بسیار با اهمیت است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز از بردسیر؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با رئیس […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر در دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان بردسیر گفت: نقش سازمان های مردم نهاد و طرفداران محیط زیست و منابع طبیعی در روند کمک به پایداری محیط زیست در شهرستان بردسیر بسیار با اهمیت است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز از بردسیر؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با رئیس و کارکنان اداره ی منابع طبیعی ضمن تبریک هفته ی منابع طبیعی و آبخیزداری از زحمان ریاست و کارکنان این اداره قدردانی کرد و گفت: توسعه یافتگی هر کشور در حفظ و حراست از منابع طبیعی آن است.

وی همچنین خواستار جدیت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در حفظ وحراست ازمنابع طبیعی شد.

فرماندار بردسیر با اشاره به شعار هفته ی منابع طبیعی در سال 94 با عنوان مدیریت جامع منابع طبیعی با مشارکت مردم ، بیان داشت:  نقش سازمان های مردم نهاد و طرفداران محیط زیست و منابع طبیعی در روند کمک به پایداری محیط زیست در شهرستان بردسیر بسیار با اهمیت است.

هاشمی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بردسیر نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این اداره و برنامه های هفته منابع طبیعی و آبخیزداری ارائه داد.

لازم به ذکر است؛ در پایان این جلسه به از خدمات و تلاش های فرماندار بردسیر و مجموعه فرمانداری با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه