رفتن به بالا
  • Sunday - 6 March 2016 - 12:46
  • کد خبر : ۳۴۶۴۹
IMG19591040

لینک کوتاه:

سازندگان انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» ساخت اثر جدیدشان را شروع کردند

 فیلمنامه جدید‌ترین اثر گروه هنرپویا که سال آینده ساخت آن آغاز خواهد شد، توسط گروهی از نویسندگان ایرانی در حال نگارش است.  به گزارش ” هزار نیوز ” ؛ روز پنجشنبه 13 اسفند 1394 گروه هنرپویا (کنسرسیوم مشترک مؤسسات فرهنگی هنری هفت‌سنگ و سلوک افلاکیان) و مؤسسه میم للانتاج الثقافی کشور لبنان جهت تولید یک اثر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 فیلمنامه جدید‌ترین اثر گروه هنرپویا که سال آینده ساخت آن آغاز خواهد شد، توسط گروهی از نویسندگان ایرانی در حال نگارش است.

 به گزارش ” هزار نیوز ” ؛ روز پنجشنبه 13 اسفند 1394 گروه هنرپویا (کنسرسیوم مشترک مؤسسات فرهنگی هنری هفت‌سنگ و سلوک افلاکیان) و مؤسسه میم للانتاج الثقافی کشور لبنان جهت تولید یک اثر سینمایی جدید، با یکدیگر قرارداد همکاری امضا کردند.

 

در این قرارداد که به امضای حامد جعفری، رئیس هیئت مدیره گروه هنرپویا و تهیه کننده انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» و عباس شراره مدیرعامل مؤسسه میم للانتاج الثقافی کشور لبنان رسیده است، دو طرف تفاهم نموده‌اند که مؤسسه میم للانتاج الثقافی کشور لبنان با پرداخت بخشی از هزینه‌های ساخت انیمیشن سینمایی جدید گروه هنرپویا، که تولید آن از ابتدای سال آینده آغاز خواهد شد، در ساخت این پروژه جدید سرمایه گذاری نماید.

 

موسسه میم للانتاج الثقافی کشور لبنان که پخش نسخه عربی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را نیز بر عهده داشته است، تاکنون با همکاری گروه هنرپویا توانسته است نسخه عربی انیمیشن سینمایی «شاهزاده‌روم» را در کشورهای لبنان، آلمان، انگلیس، عراق، بحرین، کویت، عربستان، ساحل عاج و… به نمایش درآورد.

 

فیلمنامه جدید‌ترین اثر گروه هنرپویا که سال آینده ساخت آن آغاز خواهد شد، توسط گروهی از نویسندگان ایرانی در حال نگارش است و گروه هنرپویا بنا دارد تا در چند روز آینده و طی یک نشست خبری، جزئیات بیشتری در خصوص تولید جدید‌ترین اثر خود به رسانه‌ها اعلام نماید.

 

گروه «هنرپویا»، کنسرسیوم مشترک مؤسسه فرهنگی‌هنری هفت‌سنگ و مؤسسه فرهنگی‌هنری سلوک‌افلاکیان است که با بیش از ده سال سابقه تاکنون توانسته‌اند بیش از 150 برنامه مختلف در قالبهای سینمایی، سریال، مجموعه، آثار کوتاه و… را تولید کنند. انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» که آخرین اثر سینمایی گروه هنرپویا بوده است، پس از کسب لوح تقدیر ویژه سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در سال جاری توانست به فروش 4 و نیم میلیارد تومانی در گیشه سینماهای ایران دست یابد و در ‌‌نهایت عنوان چهارمین فیلم پرفروش سال 1394 را از آن خود سازد.

 

شگفتی ساز شدن شاهزاده‌روم در سال جاری تا حدی پیش رفت که برخی از منتقدین شاهزاده‌روم را پدیده امسال اکران سینماهای ایران دانسته‌اند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه