رفتن به بالا
  • Saturday - 12 March 2016 - 09:15
  • کد خبر : ۳۴۷۶۷
490584_546

لینک کوتاه:
اتهام کادر فنی پرسپولیس به آقای گل لیگ

طارمی مراقب ساقش بود برای تیم ملی؟

دیدن نام طارمی در لیست نیمکت نشینان بازی مقابل صبا بسیار عجیب و مشکوک بود ؛ سرمربی قرمزها در مورد ثابت بازی نکردن مهمترین بازیکن تیمش به صورت کدوار فقط از واژه عدم آمادگی استفاده کرد و بس. به گزارش هزار نیوز ؛  بدون تردید سال 1394 بهترین سال فوتبالی برای مهدی طارمی بود در سالی که موفق […]

به گزارش هزار نیوز ؛
دیدن نام طارمی در لیست نیمکت نشینان بازی مقابل صبا بسیار عجیب و مشکوک بود ؛ سرمربی قرمزها در مورد ثابت بازی نکردن مهمترین بازیکن تیمش به صورت کدوار فقط از واژه عدم آمادگی استفاده کرد و بس.

به گزارش هزار نیوز ؛  بدون تردید سال 1394 بهترین سال فوتبالی برای مهدی طارمی بود در سالی که موفق شد به عنوان یک پدیده جوان و آینده دار خودش را به کارلوس کی روش نشان دهد و علاوه بر دست و پا کردن یک جای ثابت در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران تا آخرین روز لیگ در سال جاری عنوان فاخر آقای گلی را از آن خود کند.
اما چه کسی تصور می کرد پایان این سال رویایی (که حتی توانست لقب بهترین بازیکن سال را در نود از آن خود کند)تا این حد برای پدیده بوشهری قرمزها تلخ و ناخوشایند باشد؟  او بعد از گلزنی مقابل فولاد با دریافت کارت زرد برابر سایپا محروم شد و برابر تراکتورسازی یکی از بدترین بازی های خود را ارائه داد. البته قبل از آن یک اتفاق تلخ دیگر برای طارمی رخ داد. بازیکنان جوان این تیم که برای یک روز قصد اعتصاب داشتند برابر خبرنگاران قرار گرفتند و این طارمی بود که خامی کرد و با به زبان آوردن این جمله” که بله من بزرگتر پرسپولیس هستم” خودش را مقابل اصحاب رسانه و هواداران قرار داد. اگرچه به فاصله چند ساعت از همه معذرت خواهی کرد و برای توجیه کارش از کلمه سو تفاهم مدد جست اما زخم طارمی قطعا به این سادگی ها خوب نمی شد. اما مشکل اصلی از کجا شروع شد؟ در پایان بازی با تراکتورسازان، برانکو بی آنکه نامی از طارمی ببرد مدعی شد بعضی ها به گونه ای مراقب ساق های خود هستند که سالم به اردوی تیم ملی برسند!
مهدی طارمی که همیشه از بازیکنان جنگنده و دونده پرسپولیس به حساب می آمد در روز بازی با تراکتورسازی به گونه ای عجیب از درگیری های یک به یک فرار می کرد. بازبینی فیلم نشان می دهد که گویا او آمادگی لازم را ندارد و یا به زعم برانکو مراقب ساق هایش است. در طول هفته و قبل از بازی با صبا، سرمربی پرسپولیس در تمرینات از بازیکنان می خواست که با همه توان بازی کنند و در این بین مرتب از مهاجمان درخواست می کرد که برای کمک به خط میانی به عقب باز گردند. دوندگی ها و بازگشت های فرشاد احمد زاده و امید عالیشاه رضایت برانکو را جلب کرد و تشویق های ممتد او موجب شد بازیکنان  به شوخی بگویند این  دو حکم پسران برانکو را دارند. اما مهدی طارمی آنطور که باید و شاید باز نمی گشت و فریاد برانکو هم چندان موثر نبود.
طارمی مراقب ساقش بود برای تیم ملی؟
مهاجم پرسپولیس دو روز قبل از دیدار با صبا به خبرنگاران حاضر در تمرین گفت حتما در قم گلزنی می کند تا اینچنین به هواداران تیم عیدی بدهد. او در حالی این حرف را به زبان آورد که خبر نداشت همانند احمد نورالهی حالا در بلک لیست برانکو رفته است. طارمی می خواست با گلزنی سال را تمام کند اما در فاصله چهار ساعت مانده به آغاز بازی، برانکو لیست را اعلام کرد و  این جوان بوشهری جایی در آن نداشت.
پرسپولیس بدون طارمی به گل رسید و عاقبت در 15 دقیقه انتهایی بازی مقابل صبا، برانکو او را به زمین فرستاد اما مرتب تاکید کرد که باید دونده و جنگنده بازی کنی. اما هیچ توپی به آقای گل لیگ نرسید تا بدترین پایان ممکن را در سال 94 داشته باشد. او حالا در مظان اتهام قرار دارد. اگر در لیست جدید کی روش باشد این فرصت را پیدا می کند تا مقابل هند و عمان بر گل های ملی اش بیافزاید اما در صورت درخشش باز هم هیچ ضمانتی دال بر فیکس بودنش در پرسپولیس نیست.
احمد نورالهی چند هفته قبل عینا با این مشکل مواجه شد و خبر بد اینکه علی رغم بازپس گیری جایگاهش هنوز آن نورالهی سابق نشده است. اگر طارمی هم نتواند خودش را به فرم سابق بازگرداند ان وقت هم پرسپولیس می بایست تاوان سنگینی بپردازد و هم خودش.

انتهای متن /منبع: بولتن نیوز

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه