رفتن به بالا
  • Monday - 14 March 2016 - 09:09
  • کد خبر : ۳۴۸۵۱
13930315000013_PhotoA

لینک کوتاه:
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در کرمان:

قوانینی مصوب نشود که به ضرر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد/مجلس و دولت باید به فکر چاره‌اندیشی برای اشتغال جوانان باشند

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: دولت‌ها همیشه نیستند و از آن جا که تغییر می‌کنند، نباید قوانینی مصوب شود که به ضرر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام سیدعلی قاضی‌عسکر در بازدید از کارگاه ساخت گنبد حرم امام حسین (ع) در کرمان با قدردانی از عوامل ساخت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: دولت‌ها همیشه نیستند و از آن جا که تغییر می‌کنند، نباید قوانینی مصوب شود که به ضرر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام سیدعلی قاضی‌عسکر در بازدید از کارگاه ساخت گنبد حرم امام حسین (ع) در کرمان با قدردانی از عوامل ساخت گنبد حرم حضرت سیدالشهداء (ع) در کرمان اظهار داشت: اخلاص نیروهای ایرانی در کشور عراق برای بازسازی عتبات عالیات، نگاه عراقی‌ها را عوض کرده است.

وی خاطر نشان کرد: تبلیغات سوئی علیه ستاد بازسازی عتبات عالیات و نیروهای آن در عراق به راه انداخته بودند که با اخلاص نیروهای ایرانی این نگاه تغییر کرده است.

قاضی‌عسگر با بیان اینکه نقش آیت‌الله سیستانی در تغییر این نگاه بسیار حائز اهمیت است، افزود: نماینده ایشان نظارت کامل بر فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات دارد و به لطف خدا و توجه اهل بیت (ع) توفیق ساخت گنبد نصیب کرمانی‌ها شد.

وی با اشاره به موضوعات اقتصادی مطرح در کشور از جمله لایحه بودجه 95 گفت: مجلس و دولت باید به فکر چاره‌اندیشی برای اشتغال جوانان باشند و دغدغه اصلی مردم اشتغال جوانان و زندگی آنها متاثر از این موضوع است.

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به ارائه لایحه بودجه به مجلس به صورت کلی افزود: این یک اقدام جدید است و باید بودجه با برنامه‌ریزی دقیق ارائه شود.

وی عنوان کرد: دولت‌ها همیشه نیستند و از آن جا که تغییر می‌کنند، نباید قوانینی مصوب شود که به ضرر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

انتهای متن/ منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه