رفتن به بالا
  • Wednesday - 2 March 2016 - 08:48
  • کد خبر : ۳۴۵۴۸
da45_8

لینک کوتاه:
رئیس هیئت والیبال استان کرمان مطرح کرد؛

مسابقات والیبال پیشکسوتان در شهرستان بردسیر برگزار شد/ اختتامیه مسابقات والیبال باشگاه های استان نیمه ی دوم اسفند ماه

رئیس هیئت والیبال استان کرمان گفت: مسابقات پیشکسوتان بالای 40 سال استان را نیز با حضور هفت تیم در شهرستان بردسیر برگزار کردیم که در نهایت تیم‌های جیرفت، رفسنجان و بردسیر مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند. به گزارش هزار نیوز ؛ علی‌اکبر ثابتی‌پور رئیس هیئت والیبال استان کرمان با اعلام برگزاری […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس هیئت والیبال استان کرمان گفت: مسابقات پیشکسوتان بالای 40 سال استان را نیز با حضور هفت تیم در شهرستان بردسیر برگزار کردیم که در نهایت تیم‌های جیرفت، رفسنجان و بردسیر مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛ علی‌اکبر ثابتی‌پور رئیس هیئت والیبال استان کرمان با اعلام برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات والیبال باشگاه‌های کرمان در نیمه دوم اسفند ماه ، گفت :  6 تیم از باشگاه‌های شهر کرمان و شش تیم دیگر به‌صورت آزاد در مسابقات والیبال باشگاه‌های شهرستان کرمان حضور دارند.

رئیس هیئت والیبال استان کرمان بیان داشت: مسابقات باشگاه‌های شهرستان کرمان در دو بخش آقایان و بانوان از هفته‌های گذشته آغاز شده و در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در این مسابقات 11 تیم از شهر کرمان باهم به رقابت پرداختند، بیان کرد: این مسابقات هم‌اکنون در حال برگزاری است و سعی داریم اختتامیه آن را در نیمه دوم اسفندماه برگزار کنیم.

ثابتی‌پور به برگزاری مسابقات لیگ باشگاه‌های مردان اشاره و اظهار کرد: این مسابقات نیز پنجشنبه هفته آتی قرعه‌کشی و به میزبانی دو شهرستان در استان برگزار می‌شوند.

وی گفت: تیم‌های شهرستان‌های سیرجان، بم، جیرفت، کهنوج و پاریز سیرجان به میزبانی شهرستان جیرفت به رقابت می‌پردازند و تیم‌های شهرستان‌های کرمان، رفسنجان، شهربابک و خاتون‌آباد شهربابک نیز به میزبانی شهرستان کرمان پا به میدان این رقابت‌ها می‌گذارند.

رئیس هیئت والیبال استان کرمان افزود: مسابقات پیشکسوتان بالای 40 سال استان را نیز با حضور هفت تیم در شهرستان بردسیر برگزار کردیم که در نهایت تیم‌های جیرفت، رفسنجان و بردسیر مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

ثابتی‌پور به بحث استعدادیابی اشاره و بیان کرد: مرحله چهارم استعدادیابی با هماهنگی‌هایی که با فدراسیون انجام شد و با حضور نمایندگان فدراسیون در رده  سنی 14 سال به بالا در خانه‌ والیبال رشید فرخی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این مرحله از استعدادیابی 50 نفر شرکت کردند که از این تعداد تست‌گیری به عمل آمد و پس از اعلام نتایج از طرف فدراسیون کسانی که از امتیازات بهتری برخوردار هستند به مرحله پنجم راه پیدا می‌کنند.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه