رفتن به بالا
  • Monday - 14 March 2016 - 10:21
  • کد خبر : ۳۴۸۷۴
1438296

لینک کوتاه:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر مطرح کرد؛

مساجد و بقاع متبرکه شهرستان بردسیر آماده ی استقبال از مسافران نوروزی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت:  مساجد و بقاع متبرکه ی شهرستان بردسیر آماده ی استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی هستند. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام علیرضا احمدی رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت: همه ساله در ایام نوروز مسافران و گردشگران فراوانی به صورت عبوری به  شهرستان بردسیر  مسافرت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت:  مساجد و بقاع متبرکه ی شهرستان بردسیر آماده ی استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام علیرضا احمدی رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت: همه ساله در ایام نوروز مسافران و گردشگران فراوانی به صورت عبوری به  شهرستان بردسیر  مسافرت می کنند ؛ که می بایست همه نوع خدماتی برای آنها فراهم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید بستر انجام فرایض دینی برای مسافران فراهم و آماده شود ، ادامه داد : سعی شده است درطول ایام تعطیلات و سفرهای نوروزی امکانات رفاهی برای رفاه حال مسافرین نوروزی در مساجد شهرستان بردسیر مهیا شود.

احمدی تصریح کرد : مسافران و مهمانان نوروزی که به شهرستان بردسیر سفر می‌کنند می توانند با خیال آسوده از این امکانات استفاده نمایند و فرائض دینی خود را انجام دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر خاطرنشان کرد: مساجد شهربردسیر و مسجد ابوالفضل (ع) منطقه ی یاس چمن و مسجد صاحب الزمان(عج) لاله زار، مسجد ابوالفضل(ع)گلزار ، بقعه متبرکه امامزاده عبدالله گلزار، بقعه متبرکه امامزاده سیدمحمد (ع) بردسیر و بقعه متبرکه سید سلطان حمید ، مسجد ابوالفضل و مسجد امام حسن مجتبی و بقعه متبرکه جواجه بدرالدین نگار ، در مجموعه ی شهرستان بردسیر برای پذیرایی ازمهمانان نوروزی آماده و مهیاشده و هیئات امناء مساجد بین راهی این شهرستانها ضمن همکاری و هماهنگی لازم آماده خدمات دهی به مسافران نوروزی هستند.

 

انتهای متن/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه