رفتن به بالا
  • Saturday - 12 March 2016 - 09:55
  • کد خبر : ۳۴۸۱۳
13940230000248_PhotoA

لینک کوتاه:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

مطالبه جدی ما ساماندهی افاغنه است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه جدی ما ساماندهی افاغنه است، چند جلسه با وزیر، رئیس جمهور و … صحبت کردیم تا توانسته‌ایم بقبولانیم که این پدیده‌ای ملی است و تمام نهادهای ملی می‌توانند کمک کنند. به گزارش هزار نیوز به نقل از دفتر نماینده مردم کرمان و راور در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه جدی ما ساماندهی افاغنه است، چند جلسه با وزیر، رئیس جمهور و … صحبت کردیم تا توانسته‌ایم بقبولانیم که این پدیده‌ای ملی است و تمام نهادهای ملی می‌توانند کمک کنند.

به گزارش هزار نیوز به نقل از دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ؛ محمدمهدی زاهدی در جلسه مجمع ناحیه حضرت رسول (ص) سپاه در کرمان اظهار داشت: مجمع عالی بسیج به صورت کشوری، استانی و شهرستانی تشکیل می‌شود.

وی بیان کرد: امام راحل و مقام معظم رهبری انتظارات ویژه‌ای از بسیج دارند و این توقعات در زمینه‌های مختلف تولید، علم، صنعت و … است.

 زاهدی ابراز داشت: کارگروه‌های متعدد و کاملا فعالی تشکیل شده است و باید به دور از شعار و حرفه‌ای باشند که البته عملیاتی کردن آنها نیز بسیار مهم است.

 رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: بسیجی نباید شبیه برخی‌ها باشد یا اینکه شعار انقلابی بدهد، شاید کسی تفکراتش با ما تفاوت است، اما دید بسیجی داشته باشد و باید این‌ها را نیز پای کار آوریم.

 زاهدی ابراز کرد: بسیج تنگ‌نظر نیست و این موضوع را باید به همه بفهمانیم و دید بسیج را افزایش دهیم، حتما کلان فکر کنند و اگر اینگونه باشد، حتما پاسخ می‌گیرند.

 وی ادامه داد: در سال گذشته قرار شد، سازمان‌ها و شرکت‌ها لوازم مورد نیازشان را از خود شهر کرمان خریداری کنند.

 زاهدی گفت: مطالبه جدی ما ساماندهی افاغنه است، چند جلسه با وزیر، رئیس جمهور و … صحبت کردیم تا توانسته‌ایم بقبولانیم که این پدیده‌ای ملی است و تمام نهادهای ملی می‌توانند کمک کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: آمریکا در برنامه‌ای با عنوان استراتژی براندازی هوشمند نرم می‌خواست تا نظام را متلاشی کند و یکی از کارهایشان نفوذ است و برنامه‌ دارد تا عمق بدنه کشور پیشروی کند.

 وی عنوان کرد: ما باید به آینده فکر کنیم تا کرمان را در خور نام بلندش بسازیم و به جای بحث‌ها و اختلافات در راستای گفتمان انقلاب پیشرفت کنیم.

 انتهایمتن/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه