رفتن به بالا
  • Sunday - 27 March 2016 - 11:11
  • کد خبر : ۳۴۹۰۴
محدودیت ترافیکی

لینک کوتاه:
در روزهای پایانی تعطیلات نوروز اعمال می شود؛

ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محور سیرجان ـ بندرعباس

فرمانده پلیس راه سیرجان گفت: 12 تا 14 فروردین‌ماه جاری تردد خودروهای سنگین به جز کامیون‌ها و تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در محورهای سیرجان ـ بندرعباس و سیرجان ـ شهربابک و بالعکس ممنوع است. به گزارش هزار نیوز ؛ اسماعیل جهانشاهی گفت : از ابتدای سال جاری هیچ حادثه دلخراش و منجر به فوتی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده پلیس راه سیرجان گفت: 12 تا 14 فروردین‌ماه جاری تردد خودروهای سنگین به جز کامیون‌ها و تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در محورهای سیرجان ـ بندرعباس و سیرجان ـ شهربابک و بالعکس ممنوع است.

به گزارش هزار نیوز ؛ اسماعیل جهانشاهی گفت : از ابتدای سال جاری هیچ حادثه دلخراش و منجر به فوتی در محورهای شهرستان سیرجان نداشتیم، اما چند سانحه واژگونی رخ داد که مصدوم جدی نداشته است.

وی تاکید کرد: رانندگان هنگام خواب‌آلودگی به هیچ عنوان به رانندگی ادامه ندهند و حتی‌الامکان با یک استراحت کوتاه و نوشیدن یک نوشیدنی خنک و قرار گرفتن در هوای باز از بروز حوادث رانندگی جلوگیری کرده و سپس به رانندگی ادامه دهند.

فرمانده پلیس راه سیرجان بیان داشت: طی تعطیلات نوروزی همکاران در پلیس راه سیرجان در مواجه با متخلفان حادثه‌ساز به ویژه تخلف‌های سرعت و سبقت‌های غیرمجاز با جدیت کامل و بدون اغماض برخورد می‌کنند.

جهانشاهی در مورد توقیف خودروهای متخلف ابراز داشت: تعدادی خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان سیرجان با انجام تخلفات حادثه‌ساز توقیف شدند که عمده‌ترین این تخلفات سرعت و سبقت غیرمجاز بوده است.

جهانشاهی ادامه داد: تمام توان و هدف پلیس این است که هموطنان طی سفر خود به سلامت به مقصد برسند و در سال 95 نوروزی بدون حادثه داشته باشیم.

فرمانده پلیس راه سیرجان در توصیه به رانندگان خاطرنشان کرد: رانندگان از سرعت و سبقت غیرمجاز اکیدا خودداری کرده و در هنگام خواب‌آلودگی به هیچ‌وجه به رانندگی ادامه ندهند، زیرا در این امر چیزی جز بروز حوادث تلخ پیش‌بینی نمی‌شود.

جهانشاهی با اشاره به طرح‌های ترافیکی نوروز گفت: طی روزهای 12 تا 14 فروردین تردد خودروهای سنگین به جز کامیون‌ها و تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در محورهای سیرجان – بندرعباس و سیرجان – شهربابک و بالعکس ممنوع است و در محور سیرجان – بافت و برعکس نیز در روز 13 فروردین ماه تردد کامیون‌ها و تریلرها از ساعت هفت صبح تا 24 ممنوع است.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه