رفتن به بالا
  • Monday - 7 March 2016 - 12:44
  • کد خبر : ۳۴۶۷۲
1944804

لینک کوتاه:
پیام امام جمعه و فرماندار بردسیر در هفته منابع طبیعی؛

منابع طبیعی همواره به منزله زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش اساسی داشته است

امام جمعه و فرماندار شهرستان بردسیر در پیام مشترکی نوشتند: بدون تردید منابع طبیعی همواره به منزله زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش اساسی داشته است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز از بردسیر ؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه و جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر به مناسبت هفته ی  منابع طبیعی با انتشار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه و فرماندار شهرستان بردسیر در پیام مشترکی نوشتند: بدون تردید منابع طبیعی همواره به منزله زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش اساسی داشته است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز از بردسیر ؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه و جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر به مناسبت هفته ی  منابع طبیعی با انتشار پیامی نوشتند:  . بدون تردید منابع طبیعی همواره به منزله زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش اساسی داشته و باید بیش از پیش قدر و منزلت آن مورد توجه قرار گیرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

پانزدهم اسفند، روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی را به تمام حافظان و بهره برداران عرصه های جنگل، مرتع و بیابان تبریک عرض می کنیم. بدون تردید منابع طبیعی همواره به منزله زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی نقش اساسی داشته و باید بیش از پیش قدر و منزلت آن مورد توجه قرار گیرد.

لذا با عنایت به اهمیت پایداری عرصه های طبیعی، از کلیه شهروندان فهیم توقع داریم در هفته منابع طبیعی بعنوان یک اقدام ملی خدا پسندانه، به امر توسعه پوشش گیاهی و درختکاری همت گماشته و در این راستا با کاشتن حداقل یک اصله نهال در راستای حفظ و توسعه منابع طبیعی گامی مثبت و مؤثر بردارند و دیگران را نیز مشوق باشیم و در تحقق شعار منابع طبیعی، سرمایه ملی گام برداریم و از آن حفاظت نماییم.

از خداوند منان سربلندی و عظمت ایران اسلامی به ویژه سرافرازی مردم متدین و انقلابی شهرستان بردسیر را در پرتو عنایات بقیه الله الاعظم(عج) و در سایه رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و سیاست های دولت خدمتگزار مسألت داریم.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه