رفتن به بالا
  • Monday - 14 March 2016 - 10:41
  • کد خبر : ۳۴۸۷۷
2

لینک کوتاه:

نظارت ویژه ی در مرکز بهداشتی درمانی شماره یک شهرستان بردسیر + تصاویر

تیم نظارت ویژه ی مرکز بهداشت شهرستان بردسیر از مرکز بهداشتی درمانی شماره یک شهرستان بردسیر و خانه های بهداشت تحت پوشش آن بازدید کردند. به گزارش هزار نیوز ؛ با تشکیل هفت تیم کاری مرکز بهداشتی درمانی شماره ی یک شهرستان بردسیر و تمامی واحدهای تحت پوشش آن بطور همزمان مورد بازدید و ارزیابی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

تیم نظارت ویژه ی مرکز بهداشت شهرستان بردسیر از مرکز بهداشتی درمانی شماره یک شهرستان بردسیر و خانه های بهداشت تحت پوشش آن بازدید کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛ با تشکیل هفت تیم کاری مرکز بهداشتی درمانی شماره ی یک شهرستان بردسیر و تمامی واحدهای تحت پوشش آن بطور همزمان مورد بازدید و ارزیابی تیم های نظارتی ویژه ی مرکز بهداشت این شهرستان قرار گرفت.

 

در این بازدید با تشکیل جلسه ای با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسیر و اعضای تیم سلامت مرکز بهداشتی درمانی شماره ی یک بردسیر  نکات مورد نظر و مشکلات مشاهده شده در منطقه مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

1 2 3 4

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “نظارت ویژه ی در مرکز بهداشتی درمانی شماره یک شهرستان بردسیر + تصاویر”

  • همشهری says:

    یادمه بیش از بیست سال پیش این بهداری قدیمی بعلت پکیده بودن بنا بود جمع بشه آیا این عاقلانه است که اینهمه پول بی زبون بیت المال مثل آفتابه خرج لحیم بشه چرا تو مملکت ما کار اساسی نمیشه

ارسال دیدگاه