رفتن به بالا
  • Thursday - 3 March 2016 - 09:23
  • کد خبر : ۳۴۵۶۸
1424869 (1)

لینک کوتاه:
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیر:

یکی از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی آموزش روانخوانی قرآن و صحت قرائت نماز است

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیرگفت: یکی از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی روانخوانی قرآن و صحت قرائت نماز است و بهمین منظور در موسسات قرآنی مسابقات نماز بصورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ نزهت رضایی کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیر گفت : نماز در دین […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیرگفت: یکی از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی روانخوانی قرآن و صحت قرائت نماز است و بهمین منظور در موسسات قرآنی مسابقات نماز بصورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ نزهت رضایی کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیر گفت : نماز در دین مبین اسلام از اهم واجبات است و در روایات بیشمار به نماز تاکید و توصیه شده است و صحت قرائت نماز برای نمازگزار اهمیت فراوانی دارد.

وی ادامه داد: یکی از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی روانخوانی قرآن و صحت قرائت نماز است و بهمین منظور در موسسه قرآنی الزهرا مسابقه نماز بصورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود.

رضایی در رابطه با برگزاری این مسابقات گفت: برای نفرات برتر مسابقه جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است و در این رابطه اداره تبلیغات اسلامی ومجمع خیرین قرآن نیز همکاری خواهند داشت و امیدواریم که با برنامه ریزی در آینده بتوان برای قشرهای مختلف کلاس آموزش نماز گذاشت و قرائت نماز افراد مختلف را تصحیح کرد و همچنین افرادی که قرائت خوبی دارند سطح صوتی و لحنی آنان را ارتقاء داد.

وی تصریح کرد: دراین راستا کلاسهای آموزشی با هدف ایجاد علاقه، توانایی و مهارت در خواندن صحیح و روان قرآن کریم و اذکار نماز برای اقشار مختلف و زمینه‌ سازی جهت فراگیری فنون و آموزه¬های قرآن کریم نیز اجرا می‌شود.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیر همچنین نماز را یکی از زیباترین و جذاب ترین جلوه های عینی دین اسلام دانست وگفت:کلاس آموزش صحت قرائت و زیباخوانی اذکار نماز برای دختران و پسران مدارس بردسیر برگزارشد.

رضایی بیان داشت:نماز در دین مبین اسلام از اهم واجبات است و در روایات بیشمار به نماز تاکید و توصیه شده است و صحت قرائت نماز برای نمازگزار اهمیت فراوانی دارد.

وی ادامه داد: بهمین منظور در مدارس بردسیرمسابقه نماز بصورت کتبی و شفاهی برگزار شد و برای نفرات برتر مسابقه جوایزی در نظر گرفته شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه