رفتن به بالا
  • Thursday - 3 March 2016 - 09:44
  • کد خبر : ۳۴۵۷۰
18820176157084757409

لینک کوتاه:
دبیر اجرایی سوگواره عکس عاشورایی ده زیار کرمان:

491 اثر توسط 101 عکاس به دبیرخانه سوگواره ارسال شد/ده زیار یکی از پایگاه های تعزیه استان کرمان است

دبیر اجرایی سوگواره ی عکس عاشورایی ده زیار استان کرمان گفت: 491 اثر توسط 101 عکاس از استان‌های تهران، مشهد، اصفهان، یزد و کرمان به دبیرخانه سوگواره ارسال شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز از کرمان؛ ثارالله انکوتی دبیر اجرایی سوگواره ی عکس عاشورایی ده زیار استان کرمان در آیین اختتامیه نخستین سوگواره عکس عاشورایی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دبیر اجرایی سوگواره ی عکس عاشورایی ده زیار استان کرمان گفت: 491 اثر توسط 101 عکاس از استان‌های تهران، مشهد، اصفهان، یزد و کرمان به دبیرخانه سوگواره ارسال شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز از کرمان؛ ثارالله انکوتی دبیر اجرایی سوگواره ی عکس عاشورایی ده زیار استان کرمان در آیین اختتامیه نخستین سوگواره عکس عاشورایی ده‌زیار در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت کرمان در رابطه با هدف برگزاری این سوگواره گفت:  این سوگواره با هدف معرفی روستای ده‌زیار برگزار شد؛ زیرا این روستا در تاسوعا و عاشورای حسینی شاهد حضور جمع زیادی از ارادتمندان سیدالشهدا (ع) و یکی از پایگاه‌های تعزیه است.

وی بیان داشت: مسئولان و پیشکسوتان روستای ده‌زیار و مسئولان استانی حمایت خوبی از نخستین سوگواره عکس عاشورایی ده‌زیار انجام دادند.

انکوتی ادامه داد: همان طور که کشور در حال توسعه علمی و فرهنگی است در روستاها نیز این وضعیت را داریم و برنامه‌های ضعیف فرهنگی در روستاها جوابگو نیست.

وی تصریح کرد: جوانان روستایی در مراکز آموزش عالی تحصیل می‌کنند و باید به دنبال برگزاری برنامه‌های با کیفیت فرهنگی در روستاها باشیم.

دبیر اجرایی نخستین سوگواره عکس عاشورایی ده‌زیار ادامه داد: این روستا دارای توانمندی‌های زیادی در بخش‌های مختلف هنری و اجتماعی است.

انکوتی با اشاره به ارائه فراخوان نخستین سوگواره عکس عاشورایی ده‌زیار در بهمن ماه سال جاری اضافه کرد: 491 اثر توسط 101 عکاس از استان‌های تهران، مشهد، اصفهان، یزد و کرمان به دبیرخانه سوگواره ارسال شد.

وی از داوری آثار ارسالی به دبیرخانه نخستین سوگواره عکس عاشورایی ده‌زیار خبر داد و ابراز داشت: سه اثر در بخش حرفه‌ای و چهار اثر در بخش موبایلی برگزیده شده است.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه