رفتن به بالا
  • Sunday - 6 March 2016 - 09:12
  • کد خبر : ۳۴۶۰۸
335626_346

لینک کوتاه:
معاون میراث فرهنگی کرمان خبر داد؛

53 اقامتگاه بوم‌گردی در کرمان میزبان گردشگران نوروزی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: 53 اقامتگاه بوم‌گردی در استان کرمان از مسافران نوروزی پذیرایی می‌کنند. به گزارش هزار نیوز؛ محمد جهانشاهی در شورای آموزش و پرورش استان در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اظهار داشت: استان کرمان پایلوت و پیشروی اقامتگاه‌های بوم‌گردی در کشور است. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: 53 اقامتگاه بوم‌گردی در استان کرمان از مسافران نوروزی پذیرایی می‌کنند.

به گزارش هزار نیوز؛ محمد جهانشاهی در شورای آموزش و پرورش استان در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اظهار داشت: استان کرمان پایلوت و پیشروی اقامتگاه‌های بوم‌گردی در کشور است.

وی بیان داشت: در نوروز گذشته 3 هزار و 600 نفر ظرفیت اسکان مسافران نوروزی را در استان کرمان داشتیم، اما در نوروز 95 با توجه به ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی ظرفیت اسکان 4 هزار و 500 نفر گردشگر نوروزی را داریم.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان ابراز داشت: در حالی در نوروز گذشته 800 نفر در 25 نقطه بوم‌گردی استان کرمان اقامت یافتند در نوروز 95 در استان کرمان 53 اقامتگاه بوم‌گردی داریم.

جهانشاهی با اشاره به اینکه ایجاد 50 اقامتگاه بوم‌گردی در استان کرمان در دست اقدام است از افزایش 30 درصدی اقامتگاه‌های بوم‌گردی خبر داد.

وی بیان کرد: 100 هزار نسخه نقشه شهر کرمان برای نوروز در نظر گرفته شده است که این تعداد نقشه نسبت به نوروز گذشته 50 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان اضافه کرد: شاهد افزایش 15 درصدی تورهای خارجی در فروردین ماه سال آینده هستیم.

انتهای پیام / منبع :فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه