رفتن به بالا
  • Sunday - 3 April 2016 - 08:55
  • کد خبر : ۳۴۹۸۷
CGTools-Post

لینک کوتاه:

آدرس وب سایت جدید برای رهگیری کامل مرسولات پستی

به گزارش هزار نیوز ؛ ادبی فرد، سرپرست مرکز فناوری اطلاعات ضمن بیان خبر فوق افزود : این مرکز در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پست و همچنین بمنظور اطلاع رسانی جامع و دقیق به همکاران و مشتریان شبکه پستی اقدام به راه اندازی سامانه جدید رهگیری مرسولات پستی نموده است.   وی اظهار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ؛ ادبی فرد، سرپرست مرکز فناوری اطلاعات ضمن بیان خبر فوق افزود : این مرکز در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پست و همچنین بمنظور اطلاع رسانی جامع و دقیق به همکاران و مشتریان شبکه پستی اقدام به راه اندازی سامانه جدید رهگیری مرسولات پستی نموده است.

 

وی اظهار داشت: این سامانه که پس از گسترش سیستم مبادله یکپارچه پستی در سراسر کشور راه اندازی شده است و رهگیری بی نقص به همراه اطلاعات مورد نیاز را به مشتریان شرکت ارائه می کند.
سرپرست مرکز فناوری اطلاعات در ادامه به تشریح قابلیت های این سامانه پرداخت و گفت: نمایش اطلاعات قبول مرسوله شامل تاریخ و ساعت قبول، نام فرستنده و گیرنده، وزن و کرایه پستی و نمایش نوع سرویس است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،ادبی فرد زمان ارسال مرسوله، زمان رسیدن مرسوله به مقصد و نمایش مختصات نقاط مبادله بر روی نقشه را از جمله اطلاعات رهسپاری و مبادله در این سامانه عنوان کرد.
وی نمایش امضای گیرندگان، نمایش نام و تصویر نامه رسان، نمایش روند کامل توزیع مرسوله و نمایش آدرس و شماره تلفن باجه معطله و نقاط مبادله آن را از دیگر قابلیت های این سامانه دانست.
ادبی فرد خاطر نشان کرد: پس از راه اندازی دستگاه های همراه نامه رسان در سراسر کشور و استقرار شبکه ارتباطی، تامین زیرساخت های لازم، ارسال و نمایش مختصات توزیع مرسولات نیز در سایت مذکور امکانپذیر خواهد بود.
وی در پایان گفت:سامانه فوق به صورت آزمایشی در آدرس newtracking.post.ir برای عموم هموطنان قابل بهره برداری است.
انتهای متن/منبع: ایسنا
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه