رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:00
  • کد خبر : ۳۵۵۹۶
آزاده-نامداری

لینک کوتاه:

آزاده نامداری به تلویزیون باز می‌گردد

 آزاده نامداری اعلام کرد با پایان ممنوع‌التصویری به تلویزیون بازمی‌گردد. به گزارش هزار نیوز ؛  آزاده نامداری اعلام کرد با پایان ممنوع‌التصویری به تلویزیون بازمی‌گردد. آزاده نامداری مجری برنامه‌های تلویزیونی در صفحه اینستاگرام پارسینما در خصوص بازگشت خود به تلویزیون و اجرای برنامه «امروز هنوز تموم نشده» گفت: «از صبح امروز سوالات زیادی در خصوص این […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 آزاده نامداری اعلام کرد با پایان ممنوع‌التصویری به تلویزیون بازمی‌گردد.

به گزارش هزار نیوز ؛  آزاده نامداری اعلام کرد با پایان ممنوع‌التصویری به تلویزیون بازمی‌گردد.
آزاده نامداری به تلویزیون بازمی‌گردد

آزاده نامداری مجری برنامه‌های تلویزیونی در صفحه اینستاگرام پارسینما در خصوص بازگشت خود به تلویزیون و اجرای برنامه «امروز هنوز تموم نشده» گفت: «از صبح امروز سوالات زیادی در خصوص این موضوع به صورت پیام به دست من رسیده است. در جواب این سوال باید بگویم که هنوز حضور من در این برنامه خیلی جدی نیست.»

وی ادامه داد: «اجازه بدهید صحبت‌های لازم را در مورد این موضوع با دوستان انجام بدهم تا بدانم که موضوع از چه قرار است. در این صورت می‌توانم یک خبر قطعی را در اختیار مخاطبان قرار دهم.»

نامداری تصریح کرد: «در چند وقت اخیر چند پیشنهاد از چند شبکه تلویزیونی داشته‌ام که یکی از آن‌ها در شبکه یک و برنامه «امروز هنوز تموم نشده» است. اما باید بگویم همچنان هیچ چیز قطعی نیست و نمی‌توانم تاریخ دقیقی را تعیین کنم.»

انتهای متن/منبع: آنا
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه