رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:16
  • کد خبر : ۳۵۶۱۵
15008t

لینک کوتاه:
پس از 5 سال بلاتكليفي صورت گرفت:

آغاز بهره‌برداري از كمپ كويري شهداد

مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان با اشاره به واگذاري كمپ كويري شهداد به شركت عمران علوي ماهان گفت: خوشبختانه كمپ كويري شهداد پس از 5 سال بلاتكليفي آماده بهره برداري و ميزباني از گردشگران داخلي و خارجي شده است. به گزارش هزار نیوز ؛ محمود وفایی با اشاره به اينكه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان با اشاره به واگذاري كمپ كويري شهداد به شركت عمران علوي ماهان گفت: خوشبختانه كمپ كويري شهداد پس از 5 سال بلاتكليفي آماده بهره برداري و ميزباني از گردشگران داخلي و خارجي شده است.


به گزارش هزار نیوز ؛ محمود وفایی با اشاره به اينكه بهره برداري مجدد از كمپ كويري شهداد در فازهاي مختلف تعريف شده است، افزود: در فاز نخست آن زيرساخت هاي مورد نياز از قبيل آب و برق، سرويس هاي بهداشتي و محوطه سازي تامين و آماده شده است.

وي با بيان اينكه كمپ كويري شهداد سالهاي متمادي بلاتكليف و بلا استفاده بود، افزود: خوشبختانه با پيگيريهاي اداره كل ميراث فرهنگي استان كرمان اين كمپ كويري به بخش خصوصي جهت بهره برداري واگذار شد.

وفايي با اشاره به اينكه در فاز دوم 12 آلاچيق جديد به مجموع آلاچيق ها موجود در كمپ كويري افزوده شده است، بيان داشت: با افزايش اين امكانات ظرفيت براي پذيرش تعداد بيشتري از گردشگران در ايام مختلف سال وجود دارد.

مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان با تاكيد بر اينكه در حال حاضر برنامه ريزيهاي مختلفي براي بهره برداري بهتر از كمپ كويري شهداد در حال انجام است، اظهار کرد: بزودي جشنها و كنسرتهاي متعددي در اين كمپ كويري برگزار مي شود.

 

انتهای متن/منبع: ایسنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه