رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:32
  • کد خبر : ۳۵۸۰۸
محیط زیست و دین

لینک کوتاه:

آغاز به کار سمینار محیط زیست، دین و فرهنگ با حضور روحانی

سمینار محیط زیست، دین و فرهنگ با حضور رئیس جمهور آغاز شد. به گزارش هزار نیوز ؛دومین سمینار «محیط زیست، دین و فرهنگ» با هدف ارتقاء گفت وگوی بین فرهنگی برای توسعه پایدار صبح شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در سالن همایش های سازمان حفاظت محیط زیست ایران آغاز به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سمینار محیط زیست، دین و فرهنگ با حضور رئیس جمهور آغاز شد.

به گزارش هزار نیوز ؛دومین سمینار «محیط زیست، دین و فرهنگ» با هدف ارتقاء گفت وگوی بین فرهنگی برای توسعه پایدار صبح شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در سالن همایش های سازمان حفاظت محیط زیست ایران آغاز به کار کرد.

این سمینار با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست ایران، برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد(یونیپ) و سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی  ملل متحد(یونسکو) و با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و شخصیت های دینی و فرهنگی داخلی و ١٥ کشور خارجی برگزار می شود.

این سمینار در راستای سیاست های کلی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در زمینه محیط زیست و با هدف تقویت صلح و آزادی بیشتر در جهان، درک مشترک و ارزیابی مسائل و ابعاد ارتباط بین محیط زیست، دین و فرهنگ، تشویق کشورها به مشارکت در تلاش های مشترک برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار در سطوح دولتی، منطقه ای و جهانی برگزار می شود.

انتهای متن/منبع: خبر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه