رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:30
  • کد خبر : ۳۵۶۳۴
IMAGE634659413873181221

لینک کوتاه:
بیژن نوباوه:

آمريكايي‌ها حقوق ما را پرداخت نخواهند كرد/ دولت شکست برجام را اعلام کند

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان گفت: اگر دولتمردان می گویند آمريكايي ها به تعهدات خود در قبال ايران عمل نكرده دولت می بايست اعلام کند برجام شكست خورده.   به گزارش هزار نیوز ؛ بيژن نوباوه، نماينده مردم تهران در خانه ملت ، در خصوص ارزيابي خود از ارائه گزارش برجام از سوي وزارت خارجه به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان گفت: اگر دولتمردان می گویند آمريكايي ها به تعهدات خود در قبال ايران عمل نكرده دولت می بايست اعلام کند برجام شكست خورده.

 

به گزارش هزار نیوز ؛ بيژن نوباوه، نماينده مردم تهران در خانه ملت ، در خصوص ارزيابي خود از ارائه گزارش برجام از سوي وزارت خارجه به مجلس و كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: از آنجايي كه اطلاعات زيادي از برجام در اختيار ندارم نمي توانم در راستاي گزارش نظري را ارائه دهم.

 

نوباوه اظهار داشت:  در گزارش به يك سري از اطلاعاتي اشاره شده است كه اقداماتي در اجراي برجام از سوي غرب  انجام شده است.

 

وي در ادامه افزود: واقعيت اين است كه وزارت امور خارجه جدايي از دولت اسلامي نيست چراكه دولت اسلامي ايران به اين موضوع اذعان دارد كه آمريكايي ها در برجام بدعهدي كرده و آقاي سيف و حتي آقاي صالحي در خصوص عدم پايبندي آمريكا به تعهداتش را صحبت هایی کرده اند.

 

نوباوه با تأكيد بر اين مطلب كه ايران همه راستي آزمايي هاي خود را در قبال اجراي برجام انجام داده است، خاطر نشان كرد: دولت تمام تلاش خود را مي‌كند تا غرب بخصوص آمريكايي ها به تعهداتشان عمل كند.

 

وي تأكيد كرد: اگر دولتمردان ما در سخنان خود با ملت بيان كنند كه آمريكايي ها به تعهدات خود در قبال ايران عمل نكرده است امتيازي براي دولت محسوب مي‌شود و دولت می بايست در مقابل مردم اذعان كند كه در برجام شكست خورده و بايد به فكر اين باشيم تا وضعيتمان بدتر از اين وضعيتي كه در آن قرار گرفته‌ايم نشود.

 

نماينده مردم ري، اسلامشهرو شميرانات در خانه ملت، گفت: اين يك واقعيتي است كه بايد بدانيم كه آمريكايي ها حقوق ما را پرداخت نخواهند كرد و در تلاشند تا معاملات و در اختيار گذاشتن دلار به كشورمان را ممنوع كنند به طوری که  امروز تمام پول هاي ايران كه درآمريكا وجود دارد را بلوكه كرده است.

 

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان مجلس بيان كرد: آمريكايي ها مي خواهند ال سي جديدي در ايران باز نشود با ترساندن بانك هاي كشورها غربي نمي گذارند اين كشورها در گشورمان سرمايه گذاري كنند.

 

عضو كميسيون فرهنگي مجلس اظهار داشت: معتقدم دولت امروز بايد به عدم پايبندي آمريكا به تعهداتش در برجام اذعان كند و اقدامات قانوني خود را در راستاي اجراي برجام از سوي طرف مقابل را در سازمان هاي بين اللملي اجرايي كند.

 

نوباوه در ادامه به رهمنودهاي مقام معظم رهبري در برجام اشاره و بيان كرد: ما بايد از درون خود را تقويت كنيم و بر روي پاي خود بايستيم و هنوز جا داريم به نقطه اي كه مقام معظم رهبري بارها بر آن تأكيد فرموده اند در اقتصاد دست يابيم.

 

نماينده مردم تهران در بهارستان تصريح كرد: معتقدم زماني كه رئيس كل بانك مركزي در سفر به آمريكا بيان مي كند همه رفتارهاي آمريكايي‌ها در قبال برجام منفي است نشان از اعلام و اذعان دولت به عدم پايبندي به تعهداتش دارد.

 

نوباوه در پايان خاطرنشان كرد: رفتار آمريكا و هزينه پرداخت كردن ايران در اعتماد به دشمن بايد درسي براي خوش باورها باشد و ضرورت دارد همه مردم ايران بدانند كه وقتي دولتمردان آنها به آمريكا اعتماد ندارند و آن را شيطان بزرگ مي نامند علتش چيست؟ چراكه شيطنت شيطان هيچگاه پايان پذير نخواهد بود.

 

انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه