رفتن به بالا
  • Monday - 11 April 2016 - 09:03
  • کد خبر : ۳۵۳۷۳
13931119000693_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس کل دادگستری کرمان:

استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران در کرمان اجباری می‌شود

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران در کرمان اجباری می‌شود. به گزارش هزار نیوز ؛  یدالله موحد در نخستین جلسه هیأت مدیره ستاد دیه استان کرمان طی سال جاری در محل سالن اجتماعات دادگستری کل با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) اظهار داشت: ستاد دیه در سال 94 توفیقات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران در کرمان اجباری می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛  یدالله موحد در نخستین جلسه هیأت مدیره ستاد دیه استان کرمان طی سال جاری در محل سالن اجتماعات دادگستری کل با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) اظهار داشت: ستاد دیه در سال 94 توفیقات خوبی داشت و یکی از سال‌های موفق را پشت سر گذاشت.

وی با اشاره به فعالیت‌های مطلوب اعضای ستاد دیه و مشارکت خیران استان کرمان در سال گذشته خاطرنشان کرد: کمترین تعداد زندانی جرایم غیرعمدی را در سال گذشته در زندان‌های استان کرمان داشتیم که برابر با هشت نفر بود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان ابراز داشت: کشور در سال گذشته توفیق خوبی در بحث زندانیان و ساماندهی امور زندانیان داشت و 20 درصد از جمعیت زندانیان کشور کاهش یافت.

موحد از افزایش شاخص‌های امنیتی کشور همزمان با کاهش 20 درصدی جمعیت زندان‌ها در سال گذشته خبر داد و افزود: امیدواریم این روند در سال جاری با قدرت بیشتری ادامه یابد.

مقام ارشد قوه قضائیه در استان کرمان تصریح کرد: کرمان رتبه سوم کشوری را در زمینه کاهش آمار زندانیان در کشور به دست آورد.

موحد از کاهش 30 درصدی آمار زندانیان در شهربابک خبر داد و اضافه کرد: یکی از بندهای زندان شهربابک تعطیل شده است.

وی تعامل بین‌دستگاهی در کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی را مهم خواند و گفت: دستگاه قضائی در برخورد با موتورسواران متخلف نقش حمایتی از نیروی انتظامی دارد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشتر موتورسواران به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی در هنگام سانحه بر اثر ضربه به سر لطمات زیادی می‌بینند، قرار است طرح اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران و استفاده الزامی از کلاه ایمنی در کرمان اجرا شود.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه