رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:59
  • کد خبر : ۳۵۸۴۴
13920728000377_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس مرکز تحقیقات پسته ایران:

اسناد قدیمی تحقیقات پسته در اختیار باغ موزه پسته قرار می‌گیرد

رئیس مرکز تحقیقات پسته ایران با اشاره به اینکه تحقیقات و پژوهش‌های مربوط به پسته در اختیار باغ موزه پسته رفسنجان قرار می‌گیرد، گفت: سابقه تحقیقات پسته در ایران از سال 1320 شروع شده است. به گزارش هزار نیوز ؛  امان‌الله جوانشاه  در حاشیه جلسه راه‌اندازی باغ موزه پسته رفسنجان با اعلام آمادگی به منظور همکاری […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس مرکز تحقیقات پسته ایران با اشاره به اینکه تحقیقات و پژوهش‌های مربوط به پسته در اختیار باغ موزه پسته رفسنجان قرار می‌گیرد، گفت: سابقه تحقیقات پسته در ایران از سال 1320 شروع شده است.

به گزارش هزار نیوز ؛  امان‌الله جوانشاه  در حاشیه جلسه راه‌اندازی باغ موزه پسته رفسنجان با اعلام آمادگی به منظور همکاری در زمینه راه‌اندازی باغ موزه پسته در رفسنجان اظهار داشت: سابقه تحقیقات پسته در ایران از سال 1320 شروع شده است.

وی ادامه داد: تاریخچه صادرات پسته و عکس‌های قدیمی مربوط به پسته هم موجود است که می‌توانیم در باغ موزه مقابل دید بازدیدکنندگان قرار دهیم.

رئیس مرکز تحقیقات پسته ایران با اشاره به اینکه تحقیقات و پژوهش‌های مربوط به پسته نیز در اختیار این باغ موزه قرار می‌گیرد، گفت: می‌توانیم در باغ موزه سالنی برای نمایش فیلم مربوط به پسته برای بازدیدکنندگان ایجاد کنیم.

رئیس مرکز تحقیقات پسته ایران بیان داشت: باید فضاسازی مناسب در زمینه پسته در باغ موزه پسته رفسنجان انجام شود که در خور شان این باغ موزه و محصول پسته باشد.

به گزارش فارس، با وجود این ظرفیت‌ها در شهرستان رفسنجان، احداث باغ موزه به ماندگاری نام پسته در این شهر کمک می‌کند.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه