رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 April 2016 - 10:52
  • کد خبر : ۳۵۱۸۹
1465254

لینک کوتاه:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر:

 اعتکاف مقابله با تهاجم فرهنگ بیگانه است

رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت: در فرهنگ اسلامى روى آوردن به اعتکاف  علاوه بر بهره بردارى از فیض معنوى آن جهاد مقدس نیز هست زیرا این مراسم عبادى معنوى نقش بسیار مهمى در رویارویى با نفوذ فرهنگ بیگانه ایفا میکند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ حجت الاسلام احمدی رئیس اداره […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت: در فرهنگ اسلامى روى آوردن به اعتکاف  علاوه بر بهره بردارى از فیض معنوى آن جهاد مقدس نیز هست زیرا این مراسم عبادى معنوى نقش بسیار مهمى در رویارویى با نفوذ فرهنگ بیگانه ایفا میکند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ حجت الاسلام احمدی رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر  در رابطه با برگزاری جلسه ی ستاد اعتکاف شهرستان بردسیر گفت: جلسه ستاد اعتکاف این شهرستان به منظور هماهنگی و تبادل نظر در مورد برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم معنوی اعتکاف، چگونگی ثبت نام، تعیین محل اعتکاف برادران و خواهران، برآورد هزینه و تقسیم وظایف هرکدام از ادرات و عوامل اجرایی برگزار شد.

وی افزود: در سنوات گذشته تجربیات خوبی را بدست آورده  ایم و بخوبی نقاط ضعف و قوت را می شناسیم و باید حداکثر تلاش خود را جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم و کسب رضایت معتکفین انجام دهیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر با بیان اینکه اعتکاف به نوعی مقابله با تهاجم فرهنگ بیگانه است، گفت: در فرهنگ اسلامى روى آوردن به اعتکاف  علاوه بر بهره بردارى از فیض معنوى آن جهاد مقدس نیز هست زیرا این مراسم عبادى معنوى نقش بسیار مهمى در رویارویى با نفوذ فرهنگ بیگانه ایفا مى‏کند.

وی تصریح کرد: استقبال رو به رشد اقشار مختلف مردم در سال های قبل از این مراسم نشان دهنده موفقیت اداره تبلیغات اسلامی در اجرای مراسم ملی مذهبی و اشاعه ی فرهنگ اسلامی در جامعه وهمچنین مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان است.

حجت‌الاسلام احمدی بیان داشت: ثبت نام از معتکفین خواهر و برادر از روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه لغایت ۳۰فروردین ماه در محل اداره تبلیغات اسلامی بردسیر توسط ستاد اعتکاف شهرستان انجام می‌شود و برادران در مسجد جامع و خواهران نیز در مسجد قائم (عج)شهرستان معتکف می شوند.

 

انتهای متن/ه

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه