رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 April 2016 - 11:03
  • کد خبر : ۳۵۱۹۲
81911663-70430843

لینک کوتاه:
رئیس حوزه علمیه خواهران بردسیر:

اعزام روحانیون به مناطق حاشیه نشین شهرها خنثی کننده ی تهاجم فرهنگی غرب است

رئیس حوزه ی عملیه ی خواهران بردسیر گفت: باید با اعزام روحانیون به روستها ومناطق حاشیه نشین شهرستان تهاجم فرهنگی غرب را که جوانان مارا هدف قرار داده خنثی کنیم. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ فاطمه پاکروانان رئیس حوزه ی علمیه ی خواهران شهرستان بردسیر در دیدار با کارشناسان قرآنی سازمان تبلیغات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس حوزه ی عملیه ی خواهران بردسیر گفت: باید با اعزام روحانیون به روستها ومناطق حاشیه نشین شهرستان تهاجم فرهنگی غرب را که جوانان مارا هدف قرار داده خنثی کنیم.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ فاطمه پاکروانان رئیس حوزه ی علمیه ی خواهران شهرستان بردسیر در دیدار با کارشناسان قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر ضمن ارائه ی گزارشی از فعالیت های انجام شده ؛ به بیان نیاز های فرهنگی و اعتقادی مردم در جامعه پرداخت و  گفت:  با توجه به اینکه در این زمان متاسفانه شبهات بسیار زیاد است باید با اعزام روحانیون به روستها ومناطق حاشیه نشین شهرستان تهاجم فرهنگی غرب را که جوانان مارا هدف قرار داده خنثی کنیم و جوانان را به سوی مبانی دینی واعتقادی هدایت کنیم.

وی در ادامه ضمن تشکر از برگزاری دوره های متنوع قرآنی توسط کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی بردسیر برای مبلغه های حوزه علمیه فاطمیه (س)، خواستار همکاری بیشتر در اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی،قرآنی و برگزاری دوره های آموزشی برای مبلغات شد.
این جلسه در روزدوشنبه مورخ ۱۶فروردین۹۵ برگزار شد

نزهت رضایی کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی بردسیر نیز در این دیدار گفت : یادگیری قرآن و عمل کردن به دستورالعمل های این کتاب جاویدان تنها راه رستگاری و پیمودن راه سعادت و نجات است.
انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه