رفتن به بالا
  • Sunday - 24 April 2016 - 08:19
  • کد خبر : ۳۵۸۸۵
139301261736365302540064

لینک کوتاه:
عضو فراکسیون حج و زیارت مجلس:

اعطای ویزا به حجاج ایرانی از طریق کشور ثالث غیرقابل قبول است/ خواسته عربستان خلاف عزت پاسپورت ایرانی است

عضو فراکسیون حج و زیارت مجلس با بیان اینکه اعطای ویزا به حجاج ایرانی از سوی کشور ثالث غیرقابل قبول است گفت: خواسته عربستان خلاف عزت پاسپورت ایرانی است. به گزارش هزار نیوز ؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مذاکرات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو فراکسیون حج و زیارت مجلس با بیان اینکه اعطای ویزا به حجاج ایرانی از سوی کشور ثالث غیرقابل قبول است گفت: خواسته عربستان خلاف عزت پاسپورت ایرانی است.

به گزارش هزار نیوز ؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مذاکرات مسئولان سازمان حج با طرف‌ عربستانی برای اعزام حجاج ایرانی به سرزمین وحی، گفت: با توجه به کارشکنی‌ها و رفتار غیرمنطقی آل‌سعود، مسئولان در مذاکرات بحث امنیت حجاج را در نظر داشته باشند.

وی با بیان اینکه مسئولان سازمان حج در مذاکرات خواسته‌های غیرمنطقی عربستانی‌ها را نباید بپذیرند، تصریح کرد: برخی شروط عربستانی‌ها غیرمنطقی است و با عزت و کرامت ایرانی‌ها سازگاری ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه باید در مذاکرات تدبیر و درایت بیشتری به خرج داد، گفت: صدور ویزا از سوی کشور ثالث برای حجاج ایرانی غیرقابل قبول و پذیرفتنی نیست.

حجت‌الاسلام سلیمی ادامه داد: اعطای ویزای حج از طریق کشور ثالث به حجاج خلاف صحبت‌های اخیر درباره  بازگرداندن عزت به پاسپورت‌های ایرانی است که باید از سوی سازمان حج و دستگاه دیپلماسی این موضوع پیگیری شود.

انتهای پیام/منبع: خبرگزاری فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه