رفتن به بالا
  • Saturday - 30 April 2016 - 12:01
  • کد خبر : ۳۶۲۸۴
1

لینک کوتاه:
دبیرخانه برنامه جهانی غذا در ایران مطرح کرد:

اقدامات دولت ایران در خدمات رسانی به پناهندگان شایسته تقدیر است/حدود سه هزار نفر تبع بیگانه در مهمانشهر بردسیر

مسئول دبیرخانه برنامه جهانی غذا در ایران در بازدید از مهمانشهر بردسیر گفت: از همکاری های بسیار نزدیک دولت ایران با سازمان های جهانی در راستای کمک به پناهندگان تقدیر می کنیم ؛ دولت در ارائه خدمات به پناهندگان همه جوانب را در نظر می گیرد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ نگار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مسئول دبیرخانه برنامه جهانی غذا در ایران در بازدید از مهمانشهر بردسیر گفت: از همکاری های بسیار نزدیک دولت ایران با سازمان های جهانی در راستای کمک به پناهندگان تقدیر می کنیم ؛ دولت در ارائه خدمات به پناهندگان همه جوانب را در نظر می گیرد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ نگار گرامی مسئول دبیرخانه برنامه جهانی غذا در ایران در بازدید هیات دیپلماتیک سازمان ملل به همراه سفیران چندین کشور اروپایی از واحدهای مستقر در مهمانشهر بردسیر گفت: از مجموع یک میلیون پناهنده رسمی موجود در کشور، سه درصد در 19 مهمانشهر کشور حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه در مهمانشهر بردسیر حدود سه هزار نفر از اتباع بیگانه حضور دارند ؛ بیان کرد: از همکاری های بسیار نزدیک دولت ایران با سازمان های جهانی در راستای کمک به پناهندگان تقدیر می کنیم ؛ دولت در ارائه خدمات به پناهندگان همه جوانب را در نظر می گیرد.

مسئول دبیرخانه برنامه جهانی غذا در ایران به برگزاری یک دوره مسابقه نقاشی بین دانش آموزان دختر مدارس مهمانشهرها اشاره و عنوان کرد: در روز جاری جوایز تعدادی از برترین های این جشنواره در محل مهمانشهر بردسیر به آنها ارائه شد.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه