رفتن به بالا
  • Sunday - 24 April 2016 - 12:06
  • کد خبر : ۳۵۹۴۵
1996401

لینک کوتاه:
فرار رو به جلوی معارضان سوری؛

انتقاد تند «ریاض حجاب» از «استفان دیمیستورا»

یکی از اعضای ارشد ائتلاف معارضان سوری ضمن انتقاد شدید از عملکرد «استفان دیمیستورا» در قبال بحران سوریه گفت: از زمان ورود وی به مسأله سوریه، اقدامات خشونت آمیز افزایش یافته است. به گزارش هزار نیوز ؛«ریاض حجاب» از اعضای ارشد ائتلاف معارضان سوری در سخنانی که نوعی فرار روبه جلو از سوی معارضان پس […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یکی از اعضای ارشد ائتلاف معارضان سوری ضمن انتقاد شدید از عملکرد «استفان دیمیستورا» در قبال بحران سوریه گفت: از زمان ورود وی به مسأله سوریه، اقدامات خشونت آمیز افزایش یافته است.

به گزارش هزار نیوز ؛«ریاض حجاب» از اعضای ارشد ائتلاف معارضان سوری در سخنانی که نوعی فرار روبه جلو از سوی معارضان پس از تعلیق حضور آنها در مذاکرات صلح ژنو تلقی می شود، از «استفان دیمیستورا» به شدت انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش، وی در اظهاراتی تعجب برانگیز تصریح کرد: از زمانی که استفان دیمیستورا به عنوان فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه منصوب شده است، میزان اقدامات خشونت آمیز در کشور افزایش یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین ضمن فرافکنی در خصوص علت تعلیق مشارکت ائتلاف معارضان در مذاکرات صلح ژنو مدعی شد: ما برای حفظ خون مردم سوریه مذاکرات را ترک کردیم!

این اظهارات در حالی است که معارضان سوری در ادوار گذشته مذاکرات صلح نیز یا در مسیر حل سیاسی آن کارشکنی کرده و یا در نیمه راه اقدام به ترک محل مذاکرات کردند.

گفتنی است، ریاض حجاب چندی پیش خواستار عدم تسلیم افراد مسلح و ادامه مبارزه آنها با ارتش سوریه تا زمان سرنگونی دولت بشار اسد شده بود.

انتهای متن/منبع:مهر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه