رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 April 2016 - 11:16
  • کد خبر : ۳۵۱۰۰
81741438-70132463

لینک کوتاه:

ایران در ایام نوروز 34 بار لرزید

 معاون امور مقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران كشور گفت: در ایام نوروز نقاط مختلف ایران، 34 بار بر اثر وقوع زلزله لرزید. به گزارش هزار نیوز ؛  معاون امور مقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران كشور گفت: در ایام نوروز نقاط مختلف ایران، 34 بار بر اثر وقوع زلزله لرزید. مرتضی اكبرپور  با تشریح […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 معاون امور مقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران كشور گفت: در ایام نوروز نقاط مختلف ایران، 34 بار بر اثر وقوع زلزله لرزید.

به گزارش هزار نیوز ؛  معاون امور مقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران كشور گفت: در ایام نوروز نقاط مختلف ایران، 34 بار بر اثر وقوع زلزله لرزید.

مرتضی اكبرپور  با تشریح گزارش نهایی حوادث ایام نوروز – 13 روز نخست سال 95 – در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس آمار دریافتی، شدت این زمین لرزه ها فقط در چهار مورد بیشتر از چهار ریشتر بوده و خوشبختانه خسارات جانی بدنبال نداشته و خسارت مالی آن نیز اندك بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این در برخی استان های كشور شاهد رانش زمین بودیم كه آمار آن نیز هفت مورد گزارش شده است.

معاون مقابله وآمادگی سازمان مدیریت بحران كشور همچنین افزود: از ابتدا تا 13 فروردین ما با تداوم بارش باران و برف در 22 نقطه كشور، آبگرفتگی رخ داد كه این آبگرفتگی ها در چند نقطه نیز منتج به جان باختن چهار نفر از هموطنان شد.

اكبرپور گفت: در ایام نوروز همچنین با توجه به وضعیت جوی هوا در 13 نقطه كشور شاهد برف و كولاك و در سه نقطه شاهد بارش تگرگ بودیم كه البته با هماهنگی های از پیش انجام شده و همكاری مردم مشكلات بوجود آمده بخوبی رفع شد.

معاون سازمان مدیریت بحران كشور وقوع طوفان را در ایام نوروز هشت مورد برشمرد.

وی افزود: میزان خسارات وارده از مجموع اتفاقات حادث شده در دست بررسی است.
انتهای متن/منبع: ایرنا
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه