رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 April 2016 - 11:30
  • کد خبر : ۳۵۱۱۰
IMAGE634659413873181221

لینک کوتاه:
بیژن نوباوه:

ایران برجام را باید بدون آمریکا ببیند

 نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: ایران اگر به دنبال ایجاد رابطه حسنه با اروپاییان است و می‌خواهد به اهداف خود در برجام دست یابد، باید اجرای برجام را خارج از آمریکا ببیند .   به گزارش هزار نیوز ؛ بیژن نوباوه، نماینده مردم تهران در خانه ملت در خصوص نقض برجام از سوی غرب […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: ایران اگر به دنبال ایجاد رابطه حسنه با اروپاییان است و می‌خواهد به اهداف خود در برجام دست یابد، باید اجرای برجام را خارج از آمریکا ببیند .

 

به گزارش هزار نیوز ؛ بیژن نوباوه، نماینده مردم تهران در خانه ملت در خصوص نقض برجام از سوی غرب بویژه آمریکا گفت: معتقدم ایران باید برجام را بدون آمریکا بداند.

 

وی در ادامه به منافع امریکا در میان کشورهای منطقه اشاره کرد و افزود: منافع آمریکا در میان کشورهای منطقه و فروش سلاح به آنها تإمین می شود و از این رو نمی تواند با جمهوری اسلامی ایران ارتباط منطقی و عاقلانه برقرار کند. و با هیچ دلیلی هم حاضر نمی شود رابطه خود با کشورهای منطقه را از میان بردارد این در حالی است منافع آمریکا در ایران بیشتر از دیگر کشورهای منطقه است اما آمریکا می خواهد منافع خود با ایران را از راههای دیگری غیر از ایران در منطقه بدست آورد و در راستای رسیدن به منافع خود همواره بر ایران فشار وارد می کند و درصدد عقب راندن ایران از مواضع خود است.

 

نوباوه تصریح کرد: ایران اگر به دنبال ایجاد رابطه حسنه با اروپاییان است و می خواهد به اهداف خود در برجام دست یابد باید اجرای برجام را خارج از آمریکا ببیند و آمریکایی ها را از گردونه برجام خارج کند چراکه آمریکایی ها قطعا تا جایی که قدرت و امکان دارد برای تضعیف ایران در جهان و منطقه برنامه ریزی خواهد کرد.

 

انتهای متن/منبع: خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه