رفتن به بالا
  • Saturday - 30 April 2016 - 09:24
  • کد خبر : ۳۶۲۵۶
13940227000003_PhotoA

لینک کوتاه:
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی کرمان خبر داد:

برداشت بیش از 5800 تن گل محمدی از گلستان‌های کرمان/بیشترین تولید مربوط به لاله‌زار بردسیر است

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: بیش از 5 هزار و 800 تن گل محمدی از گلستان‌های کرمان برداشت می‌شود. به گزارش هزار نیوز ؛  به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مهدی لطفعلی‌زاده اظهار کرد: استان کرمان از مناطق تولید ارگانیک گل محمدی و یکی از محصولات با […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: بیش از 5 هزار و 800 تن گل محمدی از گلستان‌های کرمان برداشت می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛  به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مهدی لطفعلی‌زاده اظهار کرد: استان کرمان از مناطق تولید ارگانیک گل محمدی و یکی از محصولات با نیاز آبی کم است، در استان سطحی بالغ بر سه هزار هکتار گلستان گل محمدی در 12 شهرستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می­‌شود در سال جاری از گلستان‌های گل محمدی بیش از 5 هزار و 800 تن محصول برداشت شود، خاطرنشان کرد: بیشترین تولید این محصول مربوط به منطقه لاله‌زار بردسیر است.

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان تصریح کرد: برداشت گل محمدی در استان کرمان از اواسط اردیبهشت‌ماه شروع می‌شود و تا پایان خردادماه جاری ادامه دارد، محصول تولیدی دارای کیفیت بالایی بوده و عمده محصول در کارگاه‌های استان فرآوری و بخشی از آن نیز نیاز شرکت­‌های دارویی و صنایع فرآوری خارج از استان کرمان را تامین می­‌کند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه