رفتن به بالا
  • Monday - 25 April 2016 - 10:34
  • کد خبر : ۳۶۰۰۲
2

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی از اهم برنامه ها در شهرستان بردسیر است

صادقی فرماندار بردسیر گفت: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی از اهم برنامه های شهرستان بردسیر در راستای تحقق این شعار است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در اولین جلسه ی شورای اداری شهرستان بردسیر ابراز امیدواری کرد با وفاق و همدلی که درشهرستان بین دستگاه های دولتی و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

صادقی فرماندار بردسیر گفت: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی از اهم برنامه های شهرستان بردسیر در راستای تحقق این شعار است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در اولین جلسه ی شورای اداری شهرستان بردسیر ابراز امیدواری کرد با وفاق و همدلی که درشهرستان بین دستگاه های دولتی و مردم وجود دارد بتوانند در راستای بیانات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جاری به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل گام های موثری برداشته شود.

فرماندار بردسیر با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان درزمینه های  صنعت و معدن ، کشاورزی و گردشگری تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی را از اهم برنامه های این شهرستان در راستای تحقق این شعار دانست.

وی همچنین ازمسئولین ادارات خواستند اهتمام لازم را در برگزاری جشنواره های گل محمدی و ریواس داشته باشند.

حجت الاسلام وحید مهری امام جمعه ی شهر نگار  نیز در این با اشاره به خصوصیات اخلاقی مولی الموحدین حضرت علی (ع) ایشان را الگویی شایسته و کامل برای همه مردم دانستند و گفت: فعالیت های کشاورزی آن حضرت بخصوص دربحث قنوات آب ، نخلستان ها و تولید اقدامات آن حضرت نمونه بارزی از اقتصاد مقاومتی دراقدام و عمل است.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه