رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 April 2016 - 08:34
  • کد خبر : ۳۵۰۶۶
2

لینک کوتاه:
رئیس جمعیت هلال احمر بردسیر:

تمام امکانات جمعیت هلال احمر بردسیر در جهت ارائه ی خدمات به مسافران نوروزی بکار گرفته شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر گفت: تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این جمعیت در جهت ارائه ی خدمات به مسافران نوروزی بکار گرفته شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ فخرآبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر در مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین و امداد ونجات نوروزی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر گفت: تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این جمعیت در جهت ارائه ی خدمات به مسافران نوروزی بکار گرفته شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ فخرآبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر در مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین و امداد ونجات نوروزی فروردین 95 گفت: تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری  جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر در جهت ارائه ی خدمات به مسافران نوروزی بکار گرفته شد.

وی در ادامه به بیان گزارشی از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین و امداد ونجات نوروزی فروردین 95 در شهرستان بردسیر پرداخت و از همکاری نهاد های دولتی و دستگاه های ذی ربط در این طرح بخصوص اداره راه و شهرسازی،میراث فرهنگی و گردشگری، فرماندهی نیروی انتظامی ،مدیریت آموزش و پرورش و ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است؛ این مراسم با سخرانی و حضور حجت الاسلام والمسلیمن دکتر تارم امام جمعه ی شهرستان بردسیر ؛ ایرانمنش معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری در سالن اجتماعات جمهیت هلال احمر شهرستان بردسیر برگزار شد.

انتهای متن/ه

1

2

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه